Doom Eternal Oynanabilir Ek İçeriklerle Geliyor!

Geliştirici stüdyo Id Software yeni oyunları Doom Eternal hakkında konuştu.

Quakecon her ne kadar Quake turnuvalarının düzenlendiği bir etkinlik olsa da Bethesda’nın başka işleri için de çok uygun bir yer. Yeni oyunlarını E3 konferanslarında gösterseler de daha detaylı gösterimleri Quakecon’da gerçekleştiriyorlar zaman zaman. Doom Eternal da bu başlık altına alabileceğimiz oyunlardan biri. Quakecon’un 2. gününde yayınlanan oynanış videosunun ardından yapımcı ekip Id Software Polygon ile olan röportajda oyun hakkında yeni bilgiler verdi.

Ünlü oyun basını, ekibin önde gelen isimlerinden Marty Stratton ile konuşmuş. Kendisine oyunlarında DLC bulunup bulunmayacağı hakkında sorulan soruyu Stratton şöyle yanıtlamış:

Kesinlikle. Dürüst olmak gerekirse eğer geçmişe gidip değiştirmek istediğim bir şey varsa o da insanlara daha fazla Doom içeriği sunabilmektir.

Stratton bahsettiği ek içerikler hakkında pek fazla detay vermemiş. Büyük ihtimalle oyun çıkmadan evvel açıklanır. Önümüzdeki yıl Doom için bir Season Pass veya ön sipariş ayrıcalıkları görmemiz mümkün. Hem daha fazla iblis öldürmeye kim hayır der ki? Çok uçuk fiyatlarda olmasın yeter.

Quake Champions Artık Tamamen Ücretsiz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!