Doom Eternal Oynanış Videosu Sonunda Geldi!

Son Güncelleme Tarihi:

Bethesda önceden de tarihini verdiği Doom Eternal oynanış videosunu Quakecon’da gösterdi.

Ünlü oyun şirketi Bethesda bu ayın başında verdiği sözü tuttu. Türkiye saatlerine göre 10 Ağustos akşamı Doom Eternal oynanış görüntüleri Quakecon konferansında gösterildi. Klasik Doom havasından çıkmayıp, iblis dolu dünyanın yeniliklerle doldurulduğu bir oyun bizleri bekliyor gibi.

Oyun oldukça güzel gözüküyor. Yani Doom’un aşırı bir yenilik almasını zaten bekleyemeyiz. Bize o muazzam vuruş hissiyle çeşitli oynanışı harmanlayıp versin yeter. Ufak parkur mekaniklerinin eklenmesi de hoş bir yenilik olmuş doğrusu. Bunun dışında pompalı tüfeğimize yerleştirdiğimiz bir kancamız var. Dying Light, Just Cause gibi oyunlardan bu mekaniğe alışık olduğumuz için yabancı gelmeyecektir. Ayrıca Doom Eternal için farklı bir online yapı düşünülmüş. Oyuncu tek başına yapay zeka iblisleri alt ederken birden Invasion adı altında oyuncular oyununuza misafir olabiliyor. Ancak iblis formunda geldiklerine bakılırsa pek misafirperver davranmayacağız onlara. Yani Online kısmı size Watch Dogs’un sistemini anımsatabilir.

Özetle oyuna güzel yenilikler eklenmiş. Daha görmediklerimiz de vardır elbet. Bölüm dizaynları da bu yeniliklere göre tasarlanmışsa tadından yenmez.

Clash Royale’in Yeni Rakibi: Castle Burn

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!