Call of Duty Black Ops 4’ten 4K Ekran Görüntüleri

Henüz açık betada olan yeni oyun Call of Duty Black Ops 4’ün 4K ekran görüntüleri yayınlandı.

Treyarch ve Activision’ın geliştirdiği 4K HDR destekli yeni oyun Call of Duty Black Ops 4 E3 sonrası çokça konuşulmuştu. Zira oyun tek kişilik hikaye moduna sahip olmaması ve de zombi modu, battle royale modu gibi oynanış modları ile çıkışını yapacak olması oyuncular tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

Buna rağmen oyun geçtiğimiz hafta çıkışını yapacağı PlayStation 4’de bugünlerde ise PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında açık betasına çıktı ve 4K HDR özellikleri ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Ayrıca Call of Duty Black Ops 4 PC platformuna da çıkışını yapacak. Bu bağlamda 11 Ağustos 20:00 – 13 Ağustos 20:00 tarihleri arasında açık betasını gerçekleştirecek.

Call of Duty Black Ops 4 Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirdiği açık beta etkinliklerinde 6 harita ve Search & Destroy, Team Deathmatch, Hardpoint, Domination ve Control oynanış modları bulunuyor. Eylül ayı içerisinde gerçekleştireceği Blackout betasında ise Battle Royale modu bulunacak.

Activision’ın sevilen serisin son oyunu bu sene 4K HDR desteği ile en çok beklenen oyunlar arasında… Oyuncuları onlarca harita ve onlarca oyun modu ile karşılayacak olan oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 12 Ekim 2018 tarihinde çıkışını yapacak.

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!