Darwin Project v1.15 Güncellemesi

Yine Darwin Project, yine bir güncelleme. Scavengers Studio’yu cidden takdir ediyorum. Kısa aralıklarla böyle güzel güncellemeler getirmeleri, oyunlarının arkasında olduğunu gösteriyor. v1.15 güncellemesinde de oynanışa çok büyük değişiklikler getirmiş yapımcı ekip. Her zaman oyuncuları dinleyip ona göre yol almaları ve istekleri oyuna getirebilmek için canla başla çalışmaları gerçekten çok etkileyici.

Yeni Mücadele Hareketi: Roll

Darwin Project – Roll

Neyse biz v1.15 güncellemesine geçelim. Yine uzun mu uzun bir liste var ama en önemli birkaç tanesini aktaracağım size dostlar. Öncelikle yeni combat hareketi olan ‘roll’dan başlayayım. Bundan önce bazı ataklardan kaçmak neredeyse imkansızdı. Oyunculardan aldıkları geri dönüşler sonrasında yapımcı ekip oyuna yuvarlanma özelliğini eklemeye karar verdi. Artık bu sayede gelen ok ya da balta darbelerinden daha hızlı sıyrılabileceğiz ve rakibimize beklenmedik vuruşlar yapabileceğiz.

Show Director Gücü: Beach Party

Darwin Project – Beach Party

Bir sonraki eklentisi ise Show Director için. Yeni bir güç daha ekliyoruz listeye artık. Beach Party adındaki yeni Show Director gücü gerçekten çok güzel olmuş, düşünenin ellerine sağlık. Ne yapıyor peki bu özel güç. Herkesi çıplak yapıyor. O karlı, buz gibi map bir anda güllük gülistanlık oluveriyor. Kendinizi bir sahilde güneşlenirken buluyorsunuz. Aynı zamanda Beach Party etkinleştirildiği anda artık sıcaklık barınız tam dolu hale geliyor ve düşmüyor. Etraftaki bütün toplanabilirleri görebiliyorsunuz. Bunlara geyikler ve sandıklar da dahil. Ayrıca elektronik dışında, topladığınız her şeyin iki katını kazanıyorsunuz. 5 manaya etkinleştirilebilen güç aktif olduğu anda oyuncuların yapabildiği kadar loot yapması lazım anlaşılan. Hızlı başlangıçlar için oyun başında kullanılabilecek çok güzel ve eğlenceli bir özellik olmuş Beach Party.

Electronic Power: Shrink

Darwin Project – Shrink

Eklenen bu özellik ise oyuncular için. Shrink, yapılabilmesi için elektronik isteyen bir güç. Kullandığınız anda sizi fare kadar bir şeye dönüştürüyor ve siz de rakibinizin ayağı altında fiyk fiyk diye dolanıyorsunuz. 15 saniye süren özel güç, sizi daha zor görünür hale getirirken daha yükseğe zıplamanızı da sağlıyor. Ayrıca ayak izi bırakmıyorsunuz ve tuzakları aktifleştiremiyorsunuz. Ama olması gereken bir dezavantajı da var, bu da tabi ki daha az hasar vermeniz. Kullandığınız anda hem okunuz hem baltanız 100 hasar daha az veriyor. Ama bu tam yükseltilmiş bir axe sharpener’ınız varsa 175 hasar demek ve maksimum canın 600 olduğunu düşünürsek hiç de az değil.

6 Yeni Kıyafet

Diğer bir eklenen yenilik ise kozmetikte. V1.14 yamasındaki gibi yine üçü erkek, üçü kadın için olan 6 yeni kıyafet oyuna eklendi. Sizi robotlara ve trafik işaretlerine dönüştüren bu kostümleri ne kadar beğenirsiniz tartışılır ama yine de kozmetik kozmetiktir.

Darwin Project – Cosmetics

Darwin Project’e eklenen ve düzenlenen daha birçok şey var fakat ben bunlardan önemli olan iki tanesini daha sizlere aktarıp yazımı sonlandırmak istiyorum. Bunlardan ilki artık kancayla müttefikinizi kendinize çekebiliyorsunuz. İki kişinin ortasında kalmış olan arkadaşınızı kurtarmak için çok hoş bir eklenti olmuş. Diğeri ise stamina barınız tam dolu iken verilen zıplama ve mesafe bonuslarının kaldırılması. Yapımcı ekip savaşlarda işleri karıştırdığını düşündüğü için kaldırmış bunu. Bize de vardır bir bildikleri demek düşer artık.

Bunların dışında neler olmuş neler bitmiş diye bakmak isterseniz buradan Darwin Project’in v1.15 güncellemesinin olduğu sayfaya erişebilirsiniz.

Last Summoner ve 7 Güncel Mobil Oyun!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'