YıldızBKFK, YıldızCON’18 Beyond the Stars’ın Detaylarını Duyurdu!

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü her sene olduğu gibi bu sene de YıldızCON adlı etkinlikliğini katılımcılara açtı.

YıldızCON’18 Karşınızda!

Alanında öncü etkinlikler ile alt kültürün yaygınlaşmasına katkı sağlayan ve adını büyük etkinlikleri ile sık sık duyduğumuz yıldızBKFK geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da mart ayının 3. hafta sonunda, 17-18 Mart tarihlerinde, YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde YıldızCON’18 ’i gerçekleştirecek.

Geleneksel olarak her sene farklı bir temanın işlendiği YıldızCON’un bu seneki teması yine bir bilim kurgu teması olan “Beyond the Stars” olarak belirlenmiş. Bu tema ile birlikte etkinlik, katılımcılara intergalaktik bir macera vaat ediyor.

YıldızCON dahilinde bu sene kutu oyunları, LARP, FRP, kart oyunları ve masa üstü savaş oyunlarının yanı sıra etkinlikte alanında uzman konukların konuşmaları da yer alacak. Ayrıca etkinliğin 2 gününde de yıldızBKFK’nın kendi hazırlamış olduğu treasure huntlara, pop quizlere ve sürpriz aktivitelere katılma fırsatınız olacak. Etkinliğin fuaye alanında ise birbirinden güzel hobi stantları sizleri bekliyor olacak. Güneşin batması eğlencenin biteceği anlamına gelmiyor. Etkinliğin ilk gününün gecesinde geleneksel YıldızCON After Partisi de yer alacak.

FRP GM kayıtları hala açık. Eğer kayıt yaptırmadıysanız buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin katılımcı kayıt formuna da buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik hakkında en güncel bilgileri edinmek için etkinliğin facebook sayfasını takipte kalın.

YıldızBKFK, bütün galaksilerden tüm uzaylı ırklarını etkinliklerine davet ediyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!