Deadpool’dan Jurassic World’e Hepimizi Heyecanlandıran Fragmanlar!

2018 yılı güzel filmlerle dolu bir yıl olacak. Hal böyle olunca birbirinden heyecanlı fragmanlar da bizleri bekliyor olacak. Geçtiğimiz hafta bu konuda çok gösterişli bir hafta oldu. Toplamda tam 10 adet filmden 1o ayrı fragman izleyicilerle buluştu. Bizlerde sizler için bu güzel fragmanları listeledik. İşte hepimizi heyecanlandıran fragmanlar!

Hepimizi Heyecanlandıran Fragmanlar!

VENOM

Sony geçtiğimiz senelerde Spiderman’in film haklarını Disney’e satmış, dolayısıyla da The Amazing Spiderman film serisi iptal edilmişti. Fakat Sony, Solo bir Venom filmi duyurarak Spiderman hayranlarını heyecanlandırmayı başardı.

 

DEADPOOL 2

Alışıla gelmiş süper kahramanlardan farklı bir kişiliğe sahip olan Deadpool, komedi ve aksiyon karışımı ilk filmiyle hayranların beğenisini toplamıştı. Şimdi 2. filmi gelen Deadpool yine aynı beğeniyi toplayacak gibi gözüküyor.

SOLO: A STAR WARS STORY

Bundan yaklaşık 4 yıl önce Disney 6 adet yeni Star Wars filmi duyurdu. Bu filmlerden üçü Skywalker hikayesini ilerletecekken diğer 3 film yan hikayeleri anlatacaktı. Yan hikayeli anlatacak olan filmlerden Rogue One, Star Wars hayranlarını fazlasıyla mutlu etmişti. Bakalım bu yeni film de hayranları memnun edebilecek mi?

 

AVENGERS: INFINITY WAR

Tüm zamanların en çok beklenen filmlerinden birisi olan Avengers: Infinity War’dan yeni bir TV SPOT yayınlandı. Bu Tv Spotta karakterlerin yeni görünümlerine bir göz atmış olduk.

THE CLOVERFIELD PARADOX

J.J.Abrahamstan nefesleri kesen bir bilim kurgu filmi. The Cloverfield Paradox…

 

JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM

Efsane film serisi Jurassic Park’ın devamı niteliği taşıyan Jurassic World, bizlere dinazorlar çağının devasa muhteşemliğini bir kez daha sunmuştu. Bu seferki filmde ise dinazorları şehirlerimizde görecekmişiz gibi gözüküyor.

MISSION IMPOSSIBLE: FALLOUT

Mission Imposible: Fallout, bizleri yine bol aksiyonlu bir gizli ajan aksiyonunun ortasına bırakacak.

 

RED SPARROW

A QUIET PLACE

Tüylerimizi diken diken eden bir fragmanla bizi karşılayan film, 2018’in en başarılı korku yapımlarından birisi olacak.

 

SKYSCRAPER

Dwayne Jhonson…

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tuğberk Yücel

Part time yazar, part time öğrenci ve full time oyuncu...