Overwatch’un Yeni Güncellemesi İle Gelen Kostümler ve Yamalar

Overwatch’un yeni yaması ile gelen etkinlikler şu anda devam ediyor. Yeni güncelleme ile Çin Köpek Yılı teması oyuna dahil oldu. Bu tema geçen sene de çıkmış olan Ay Yeni Yılı etkinliğinin tekrarı niteliği taşıyor ve PS, PS4 ve Xbox One aracılığı ile kullanıcılara bir çok yeni içerik sunuyor.

 

 

Overwatch’un Yeni Yaması Tematik Skinleri Sunuyor!

Her zaman olduğu gibi bir çok oyuncunun en çok ilgisini çeken içerik yeni kostümler oldu. Totalde 6 adet yeni kostüm bulunuyor. Bu kostümlerin bir kısmı Genji, Mercy, Zarya ve Pharah için çıktı. Bununla beraber elliden fazla tematik eşya da oyuna dahil oldu. Etkinlik 5 marta kadar devam edecek.

Ayrıca oyuna yeni de bir harita eklendi. Harita Tayland’da bulunuyor ve adı Ayutthaya. Bu, Overwatch’da Capture the Flag modu için özel olarak dizayn edilmiş olan ilk harita. Capture the Flag oynarken artık bayrakları anında alıyor ama özel yetenek kullanırken bırakıyorsunuz ve artık oyunda beraberlik söz konusu değil. Beraberlik durumunda tüm üyeleri ölen taraf oyunu kaybediyor.

 

Ek olarak CTF modu için ayrı bir mücadeleci sezon kurulacak ve 4 haftalık süreçte ilk 500e giren oyunculara özel spreyler ve iconlar verilecek.

Oyuna gelen son bir değişiklik ise fanlardan gelen bir tavsiye üzerine yapıldı. Artık maç başlamadan önce oyuncular skinleri arasında istedikleri gibi geçiş yapabilecek.
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!