One Punch Man’in Oyunu Geliyor!

Çıkış tarihi belli olmayan One Punch Man: A Hero Nobody Knows, Xbox One, Playstation 4 ve PC için çıkacak.

Şahsen severek izlediğim ve beni delicesine eğlendiren One Punch Man’in oyununun çıkacağını duymak, fazlasıyla sevindirici bir haber. Dediğim gibi oyun Xbox One, Playstation 4 ve PC için çıkacak. Tam adı One Punch Man: A Hero Nobody Knows diye geçmekte ve Bandai Namco tarafından dağıtıcılı yapılacak. Oyunu kısaca anlatmak gerekirse kendisi 3v3 tag-team fighting (3’lü takım olarak kavgaya çıkıp 2 kişinin kenarda durduğu tür) türünde bir oyun olacak.

Oyunu duyurulurken herhangi bir geliştiriciden bahsedilmedi. Bundan yola çıkarsak geliştiricinin Arc System Works olmayacağını söyleyebiliriz. Oyunda tahmin edebileceğiniz üzere Saitama’yı alayım da tüm rakiplerimi teker teker dağıtayım mantığının olmadığını düşünüyorum. Sonuçta oyun yani rekabet olsun biraz değil mi? Şaka şaka baya da oyunun mantığı öyle. Ama şöyle bir durum var ki; oyunda Saitama her zaman geç kalıyor ve siz de Saitama gelene kadar zaman kazanmaya çalışıyorsunuz. Tahminime göre savaşlar zorlaştıkça hem rakibinizi alt etmeniz zorlaşacak bununla birlikte Saitama Bey’imizi daha fazla beklememiz gerekecek.

Oyunun tanıtım videosunda bize oynanışla ilgili bilgiler veriliyor

Aynı zamanda oyun, animede bulunan tüm kahramanları içerecek gibi duruyor ancak kesin emin olduğumuz karakterler Genos, Speed-0′-Sound Sonic ve Fubuki yani nam-ı değer Hellish Blizzard. Bu oyunun bana göre en çok dikkat etmesi gereken olayı hikayesi ve onu bize nasıl anlattığı. Çünkü bildiğiniz üzere One Punch Man serisinde hikaye ne kadar basit olsa da onu biz izleyicilere aktarmak için kullandığı esprili anlatım şahsen beni ekrana kitleyen önemli bir etmendi. Umarım bu oyun beklenenleri karşılar.

Keyifle İzleyebileceğiniz Yaz Sezonu Animeleri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!