Marvel Sinematik Evreninden Bomba Gibi Gelişmeler!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen D23 Expo’da, Marvel cephesinden birçok yeni gelişme açıklandı! Black Panther 2’nin tarihi duyuruldu, Black Widow’dan 4 saniyelik kısa bir görüntü sızdı ve filme ait ilk poster gösterildi. Ayrıca çok daha fazlası sosyal medyayı salladı.

Marvel’ın temel taşı Kevin Faige, ilk olarak Black Panther’in direktörü Ryan Coogler’ı sahneye davet ederek Black Panther 2’nin 6 Mayıs 2022’de sinemalarda olacağının müjdesini verdi!

Black Widow’un geçmişinin anlatılacağı bir solo filmin geleceğini hepimiz biliyorduk. Filme ait ilk poster ve Natasha’nın giyeceği kostüm ortaya çıktı. Gerçi poster filme mi ait, yoksa sadece oraya gelen hayranlar için mi yapılmış henüz belli değil. Fakat bu gelişmeler hayranları heyecanlandırmaya yetti. Posterde ise Red Guardian, Rachel Weisz’in canlandıracağı Milena, Yelena ve Taskmaster da göze çarpıyor.

Kevin Faige, ilk kez San Diego Comic-Con’da duyurduğu “Eternals” filminin kadrosunun (Salma Hayek, Angelina Jolie, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, ve Don Lee) bitmediğini ifade etti. “Druig” rolünde Barry Keoghan, “Sersi” rolünde Gemma Chan ve Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Kit Harrington ise Eternal çizgi romanlarında Marvel fanlarınca Dane Whitman olarak tanıyacağı fizikçi “Black Knight” rolüyle bizlerle olacak.

Kevin Faige, kadrodaki yeni isimleri açıkladıktan sonra oyuncuların kostümlerini de ilk göstermeyi ihmal etmedi.

Ayrıca daha önce açıklanmış dizilerden yeni kesitler de paylaşıldı.

WandaVision dizisinden ilk görüntü yayınlandı ve görüntüde 60’ların havasını görüyoruz. Duvardaki ayrıntıya ise dikkat edin!

Falcon and The Winter Soldier dizisinde ise daha önce Sharon Carter olarak gördüğümüz Emily VanCamp de yer alacak. Dizinin ilk görseli de yayınlandı! Lakin üzücü bir haber de peşi sıra geldi. Falcon’ı canlandıran Anthony Mackie’nin söylediğine göre Sam Wilson, yeni Captain America olmayacak. Falcon olarak devam edecek.

One Punch Man’in Oyunu Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!