MGS ve yeni Fox Engine GDC 2013'te

Son Güncelleme Tarihi:

Metal Gear yaratıcısı Hideo Kojima gelecek ay gerçekleşecek Game Developer’s Conference (GDC) 2013’e konuk olacak. Kojima’nın GDC 2013’te akıllardaki soruları yanıtlayıp, çok önemli açıklamalarda bulunması bekliyoruz. Özellikle GDC 2013’te Metal Gear Solid: Ground Zeroes tanıtımı yapılacak ki, bu oyunun çok konuşulduğu bir gerçek.

Tabii ki GDC 2013’te Kojima’dan beklediğimiz sadece bu değil. Gelecek oyunlarda kullanılması planlanan ve büyük bir merakla beklenen Fox Engine de burada bizlere tanıtılacak. Hideo Kojima, Metal Gear Solid’in gelişim sürecini ve yeniliklerini bizlerle paylaşacak. Ardından yeni Fox Engine hakkında detaylı bilgiler verilecek, yaratım süreci ve işleme teknikleri üzerine bilgiler verecek ve paylaşımlarda bulunacak.

Katılımda sadece Hideo Kojima yer almıyor.  Hideo Kojima’ya eşlik edecekler arasında çok önemli isimler var. Ground Zeroes sanat yönetmeni Hideki Sasaki, ışıklandırma sanatçısı Masayuki Suzuki ve teknik yönetmen Junji Tago; Metal Gear Solid Ground Zeroes ile ilgili konuşmada yer alacak.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes açıklamalarını kaçıranlar için hatırlatalım; Metal Gear Solid: Ground Zeroes, PS3 ve Xbox360 platformları için geliştiriliyor. Hatırlanacağı üzere eçtiğimiz Eylül ayında Hideo Kojima oyun içi görüntüleri bizle paylaşmıştı. (Üstteki kare de o tanıtımlardan alıntı.)

GDC 2013 25-29 Mart tarihleri arasında San Francisco’da gerçekleşecek. Yeni Fox Engine ve Metal Gear Solid: Ground Zeroes beklentilerimizin ne kadarının karşılanacağını görmek için GDC 2013’ü bekleyeceğiz ve de bu etkinliği sıkı sıkıya takip edeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!