Marvel’s Spider-Man İlk Gün Yaması Yayınlandı

Ortalama bir oyuncunun hikaye ve diğer etkileşimli faaliyetleri yapmadan oynadığı Spider-Man oyununun hikayesinin bitirilmesi 20 saat sürdü.

Yama boyutu açıklanmadı ancak genel olarak oyuncular Spider-Man için en az 45 GB boş alana ihtiyaç duyacaklar. Erişilebilir seçeneklerinin henüz dahil edilmemiş olmasına rağmen yama hakkında daha fazla ayrıntı oyunun çıkışına yakın sağlanacaktır. Oyunun uzunluğuna gelince, Stevenson ortalama bir oyuncunun hikayeyi bitirmesi için 20 saate ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Bu varsayılan zorlukta açık dünyadaki yan görevler ve diğer etkinlikler dahil değil. Oyunun son halinde yapılabilecek şeylerin çok daha fazlasını bekliyoruz. Marvel’s Spider-Man  gelecek hafta PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülecek. İnceleme ambargosu 4 Eylül’de kaldırılıyor ve böylece oyunun ne kadar iyi (ya da kötü) olduğunu öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Marvel’s Spider-Man

Bugüne kadar yayınlanan fragmanlardan ve E3’de gördüğümüz 9 dakikalık oynanış videosundan yola çıkarak oyun hakkında bir çok bilgi edindik. Bu fragmanların dışında Sony benim gibi oyunun hikayesine meraklı olan kişiler başka ayrıntılar da verdi. Sony kendi sitesinde oyunun geçtiği New York şehrinin en iyi gazetesi olarak tanıttığı Daily Bugle gazetesinde Spider-Man’in düşmanlarını tanıttı.

Gazetede bunun dışında New York vatandaşlarının Spider-Man hakkında ne düşündüğü de belirtildi. ”ÖRÜMCEĞİN ARDINDAKİ ADAM” başlığı ile yazılan haberde vatandaşlar şu cümleleri sarf ediyor:

Bryan I., Manhattan:

“Bahse girerim trapezin heyecanını kaçıran eski bir sirk ucubesidir. Bir düşünün, sanki tek işi oymuş gibi bir binadan diğerine ağ atıyor.”

James S., Bronx:

“Onun kim olduğunu bilmiyorum ama ne olduğunu iyi biliyorum: Bir suçlu. Eğer Spider-Man sahiden bizim tarafımızda olsaydı yüzünü gösterirdi. Yoksa yakaladığı maskeli düzenbazlardan hiçbir farkı yok.”

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!