Ghost Recon: Wildlands’e Ghost Mode Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Ghost Mode adlı yeni mod 31 Temmuz tarihinde ücretsiz olarak geliyor. Bunun yanında Season Pass eklentisine sahip kullanıcılar bir hafta erken deneme şansına sahip olacak. 

Ghost Recon: Wildlands, Ghost Mode olarak adlandırılan yeni bir PvE modu alıyor. Bu yeni mod oyunda ki taktiksel ve sessiz oynayışın eksik olduğunu düşünenler için karın doyurucu olacak diyebiliriz. Aslında PvE yani arkadaşlarınızla gezip, görev yaptığınız açık dünya için yeni bir zorluk seviyesi. Bu zorluk seviyesinde taşıyabileceğiniz silah sınırı dışında yeniden doğmama ve birbirinize ateş edebilme gibi birçok zorlayıcı etmen olacak. Bu arada eğer merminiz az kaldıysa ve değiştirmek istiyorsanız, takılı şarjörün içindeki mermi bir sonraki şarjöre aktarılmayacak yani mermilerinizi de dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Unutmadan söyleyelim bu modu oynarken ölmek gibi bir hataya düşmeyin çünkü oyuna yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz ya da kısaca her şeyi kaybediyorsunuz.

Bunun dışında, PvP Ghost War moduna yeni haritalar eklenecek. Haritaların bir tanesi dağlık ve kar ile kaplı bir harita olacak. Yeni eklenecek zafer ekranında ise zor ve uzun yollar ile kazandığınız eşyalarınızı sergilemenize olanak sağlayacak. Artık gözlemci modunda diğerlerini deşifre edebileceksiniz yani herkese herkesin yerini söyleyebilirsiniz.

Tam güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz ama zaten birçok özellik fragmanda gösterilmiş durumda. Yeni güncelleme Season Pass’i olanlar için 24 Temmuz tarihinde ve olmayanlar için 31 Temmuz tarihinde gelecek.

Justice League’in Bir Zack Snyder Versiyonu Olmayacak

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!