Justice League’in Bir Zack Snyder Versiyonu Olmayacak

DC hayranları için üzücü haber.

Bildiğiniz üzere geçen yıl Justice League çekimleri devam ederken trajik bir olay yaşandı. Man of Steel ve Batman V Superman: Dawn of Justice filmlerinde de yer almış olan yönetmen Zack Snyder’in kızı hayatını kaybetti. Bunun sonucu olarak da Snyder yönetmenliği bıraktı ve ardından yerine Avengers filmini yönetmiş olan Joss Whedon  getirildi. Gerisini zaten filmi izlediyseniz biliyorsunuzdur. Whedon filmde kritik değişiklikler gerçekleştirdi ve bir çok sahneyi filmden çıkardı. Hayranların buna karşı tepkisi de bir hayli büyüktü. Filmin önceki halini görmek istiyorlardı. Yani bir Justice League Zack Snyder versiyonu. Hayranların hayallerini suya düşüren haber bugün geldi.

Onlarca dedikodu ve Warner Bros’un bilinmezliği San Diege Comic-Con 2018 ile son buldu. Wall Street Journal’ın haberinde yer alan bilgiye göre bir Justice League Zack Snyder sürümü olmayacak. Popüler gazete soruyu direk Warner Bros’un kendisine sormuş ve kendilerinin bu konu hakkında hiç bir planlarının olmadığı cevabını almış. Yani elimizde Justice League’in sadece Joss Whedon yönetmenliğinde gerçekleşen hali var. Ve öyle görünüyor ki hep böyle olacak.

Zack Snyder’in tarzında bir Justice League görmek daha güzel olabilirdi aslında. Özellikle de filmden çıkarılan senaryoları okuduktan sonra bu görüşün daha muhtemel olduğu kanısındayım.

Ekran Kartı Fiyatları Azalıyor Mu?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mert Karadeniz

Beklediği tek oyun Half-Life 3 olan bir oyun tutkunu.