Fortnite’a Hacivat Kostümü Geliyor!

Güncellemeleriyle anlık oyuncu sayısını inanılmaz arttıran Fortnite bu kez Hacivat karakterini oyuna kostüm olarak getiriyor.

Mobil dahil birçok platformda Fortnite furyası tüm hızı ile devam ederken Epic Games’ten Türklere hoş bir jest geliyor. Uzun zamandır birçoğumuzun ekranlardan ve gölge oyunlarından yakın tanıdığı Hacivat ve Karagöz‘ün Hacivat karakteri çok yakında Fortnite’a eklenecek.

Daha önce John Wick gibi birçok karakteri oyuna getirerek medyanın dikkatini üzerine çeken Fortnite bu kez başta Türk medyası olmak üzere oyun basınının ilgisini çekmeyi başarıyor. Kostüme baktığımız zaman animasyonlardan alışageldiğimiz yeşil kıyafeti ile görüyoruz. Bunun yanında sivri sakalı, şapka ucu ve ayakkabı ucu ile karşımızda tam bir Hacivat karakterinin durduğunu söyleyebiliriz.

Klasik kostümlerde olduğu gibi bu kostümü de Battle Pass sisteminin getirdiği belirli görevler sonucunda alabileceksiniz. Sezon 5’in bitiş tarihini göz önünde bulundurarak bu kostümün gelecek sezon için tasarlandığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra kostüm V-Papel aracılığı ile elde edilebilir. Nasıl elde edileceği konusunda kesin bir bilgi paylaşılmasa da fiyat olarak 1500 V-Papel yakınlarında olacağı düşünülüyor.

Oyun Dünyasının Enleri: Grand Theft Auto

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!