Tam Kafadan İsimli Türkiye’nin İlk Espor Dizisi Başladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin ilk e-spor temalı gençlik dizisi Tam Kafadan ilk iki bölümüyle yayına başladı!

Dizi, Youtube üzerinden haftada bir, yalnızca Perşembe günleri olmak üzere yaklaşık 15 dakikalık bölümlerle yayınlanacak. Ön gösterimi 4 Eylül Salı günü yapıldı ve ilk bölümü ise 6 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Tam Kafadan dizisinin yaklaşık 6 bölümden oluşması planlanmakta. Bros Film & Lokum Games ortak yapımı olan dizi, profesyonel oyuncuların (e-sporcuların) hayatlarını ve eğlenceli hikayelerini konu alıyor. Dizinin kadrosunda Efekan Can, Selin Işık, Mesut Can Tomay, Burak Güneş, Nedim Suri, Savaş Alp Başar gibi genç oyuncular bulunmakta. Yönetmen koltuğunda ise Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk oturuyor.

Tam Kafadan Espor Dizisi

Tam Kafadan dizisi hakkında açıklama yazısı şu şekilde:

Mahallenin internet kafesinin sahibi Şenol, mafyaya olan borcunu ödemek için kendine çıkış yolu aramaktadır. Şenol, ödüllü bir espor turnuvasından haberdar olur ve internet kafesinin müdavimi olan çocukları ikna ederek bir espor takımı kurar. Büyük para ödülünü kazanma hayalleri olan çocukların Şenol’un mafyaya olan borcundan haberleri yoktur.

Bildiğiniz gibi Lokum Games, Zula oyununun yayıncısı. Yeni başlayan dizi için Zula, Facebook hesabı üzerinden 5 Eylül Çarşamba günü saat 18:00’da “özel yayın” gerçekleştirdi. Bu yayına katılan herkese ise oyun içinde kullanılmak üzere “AWP ve Desert Eagle” hediye etti.

Eğer siz de Tam Kafadan dizisini takip etmek ve yayınlanmış tüm bölümleri izlemek isterseniz YouTube kanalına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Yayınlanan ilk bölümü ise aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Zula Ve Galatasaray’ın İşbirliği Anlaşması Duyuruldu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!