Epic Games Store, 6 Adet Batman Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor!

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, Batman: Arkham Collection ve  Lego Batman Trilogy ücretsiz oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Daha sonrasında ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Bazen ise haftada 2 oyun birden veren Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, Rime, Limbo, This War of Mine, Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden başta olmak üzere birçok oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Batman: Arkham Collection ve  Lego Batman Trilogy ücretsiz olarak 29.09.2019’a kadar alınabilir durumda.

Batman: Arkham Collection, Epic Games Store’da Ücretsiz!

Oyunları alabilmek için tek yapmanız gereken, Batman: Arkham Collection sayfası‘na ve  Lego Batman Trilogy sayfası‘na girip “Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

LEGO Batman Trilogy, Epic Games Store’da Ücretsiz!

Batman: Arkham Collection steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. (Not: Epic Games Store’dan alacağınız ücretsiz ürün içerisinde “Batman: Arkham Knight Season Pass” oyunu dahil değildir.)

 

LEGO Batman Trilogy Oyununun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyunlar ise sürpriz olacak. Kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 29 Eylül – 03 Ekim tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalın.

 

Nihayet Call of Duty: Mobile Çıkış Tarihi Belirlendi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.