Riot Games, 2019 LoL Sezonu Bitiş Tarihini Açıkladı

Riot Games, kendisine gelen soruları yanıtladığı kısımda aynı zamanda 2019 sezonunun bitiş tarihini resmi olarak açıkladı.

Riot’un verdiği müjdeye göre Sihirdarlar, 19 Kasım’a kadar dereceli, sıralı veya normal maçlarını kazanarak ve kaybederek sezon istatistik ve puanlarına katkıda bulunabilecekler.

Daha önceki sezonlarda olduğu gibi sezonu Altın veya daha üst liglerde bitiren oyuncular, sezon sonu ödülleri ve özel skinlerini alacak. Fakat Riot, bu sene hangi şampiyonun zafer skini alacağını henüz açıklamadı. Sezon sonu ödüllerine hak kazanabilmek için Sihirdarların ayrıca sezon sonunda en az 2 takdir seviyesine ulaşması ve bu seviyeyi koruması gerekiyor.

Taktik Savaşları yapımcısı Richard “MapleNectar” Henkel, uzun süredir beklenen Taktik Savaşları maç geçmişinin ne zaman geleceği sorusuna da yanıt verdi. MapleNectar, “Şu anda PBE’de Taktik Savaşları maç geçmişi için ilk versiyonumuzu test ediyoruz ve her şey yolunda giderse, Yama 9.19’da serverlarda yayımlanacak.” dedi. “Yayımladıktan sonra daha da geliştirmeler yapmak istiyoruz. Birkaç yamadan sonra daha yeni sürümleri inceleyin.”

League of Legends hakkındaki yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Epic Games Store, 6 Adet Batman Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!