Deadpool 2’nin Türkiye Galası Gerçekleşti!

Dün akşam Marvel evreninin alaycı kahramanı Deadpool’un yeni macerasını anlatan ve serinin önceki filminde olduğu kadar büyük bir etki bırakması beklenen Deadpool 2’nin Türkiye galası, Hilltown AVM Cinemaximum salonlarında gerçekleşti.

GameXNow ekibi olarak katıldığımız Deadpool 2 galasının detaylarını sizlerle paylaşacağız.

DJ performansı ve kokteyl ikramı ile başlayan gala, çok geçmeden filmin ön göstermini davetlilere sundu. Cinemaximum tarafından düzenlenen gala davetiyesi çekilişi sayesinde birçok kişi Deadpool 2‘nin galasına katılıp, filmi arkadaşlarından daha önce izleyip onlara Spoiler verme şansını elde etti.

Kaptan Deadpool, oh hayır, sadece Deadpool‘da galadaydı. Zaten nereye baksanız ya kendisini, ya fotoğraflarını görüyordunuz. Etkinliğe katılan herkes Deadpool ile çılgın fotoğraflar çekildi ve ortaya komik görüntüler çıktı.

Deadpool‘un Türk sesi, ünlü sanatçı Haruncan‘da galadaydı. Kendisi gerek güler yüzlülüğü, gerek ise sevecen kişiliği ile birlikte davetliler ile bir sürü fotoğraf çekildi.

Türkiye’nin en popüler YouTube fenomenlerinden olan Enes Batur, Halil Söyletmez ve ünlü sanatçı Barbaros Dikmen gibi isimlerin de katıldığı gala yoğun bir ilgiyle gerçekleştirildi. Galaya ayrıca oyun dünyasından birçok isim de katıldı. Melodi Kızılgün, Cantuğ “UNLOST” Özsoy, Berk “Rip” Tepe, Alperen “Alptv” Dürük, Direncan “Ichbindiren” Demir, Algida Boom Boom NoobStar yarışmacıları, Necati “zeoNNN” Akçay ve Thetabetaplays gibi Twitch dünyasının ünlü isimleri de etkinlikte yer aldı.

İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan ve TME Films tarafından sinemalara dağıtılan Deadpool 2, galaya katılan isimlerden tam not aldı. Yönetmenliğini David Leitch’ın üstlendiği filmin başrolünde, önceki Deadpool filminde olduğu gibi Ryan Reynolds görev alıyor. Önceki filmin üzerine birçok şey katılmış, izleyiciyi gerek hüzünlendiren, gerek ise gülmekten yerle bir eden harika bir film sizleri bekliyor!

Deadpool 2 fragmanı:

Hepinize şimdiden iyi seyirler, seviyoruz seni Wolverine, pardon, Deadpool!

MSI 2018’de Yarı Finale Yükselen Takımlar Belli Oldu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!