Xbox Kullanıcıları İçin Heyecan Verici Haber: 40’tan Fazla Oyun Demo Xbox’a Geliyor!

Xbox’a Lies of P Dahil 40’tan Fazla Oyun Demosu Geliyor

Microsoft, 11 Temmuz’da ID@Xbox Demo Fest’in bir parçası olarak Xbox konsollarında 40’tan fazla oyun demosunun yayınlanacağını duyurdu. Bu demolar genellikle oyunların erken aşamalarında bulunan sürümleri içerecek. Bu demolar, oyun fuarlarında bulabileceğiniz erken aşama oyunlarının bir göstergesi niteliğinde olacak.

Microsoft, bu demoların 17 Temmuz’a kadar Xbox platformunda kullanılabilir olacağını belirtiyor. Bazı oyun demolarının daha sonra yeniden yayınlanacağı ifade edilse de, çoğunluğu 17 Temmuz’dan sonra erişilemez hale gelecek, bu yüzden hızlı davranmak önem taşıyor. Şu ana kadar duyurulan oyun demoları arasında Demonschool, Lies of P, Starstruck Village ve Wordsless bulunuyor. Microsoft, tam demo listesinin 11 Temmuz’da açıklanacağını doğruladı.

Lies of P’nin 19 Eylül’de piyasaya sürüleceğini unutmamak önemlidir. Ayrıca, Sea of Stars oyununun da ağustos ayında yayınlanmaya yaklaştığı belirtiliyor. Bu oyun demoları, topluluktan geri bildirim toplamayı hedeflemektedir. Tüm bu oyunların hala geliştirme aşamasında olduğunu ve geliştiricilerin oyuncuların geri bildirimlerine göre çalışmalarını sürdüreceklerini belirtmek önemlidir.

Microsoft, beğendiğiniz oyunları geliştiricilere bildirmenizi önermektedir. ID@Xbox Demo Fest’in sunacağı 40’tan fazla demo ile Xbox kullanıcıları heyecan verici oyunları deneyimleme fırsatı bulacaklar. Lies of P ve Demonschool gibi demo oyunlar, oyunculara farklı türlerde deneyimler sunacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.