Xbox, Deodorant ve Vücut Jeli Çıkardı

Son Güncelleme Tarihi:

Siz de Xbox gibi kokmak(?) mı istiyorsunuz? İşte aradığınız ürün karşınızda!

Sanırım bu ürün Xbox’ın 2019’da, hatta tüm piyasadaki kariyeri boyunca çıkardığı en ilginç ürün olabilir. Evet gerçekten Xbox, Vücut jeli ve deodorant çıkardı. Şahsen ben hala inanamıyorum çünkü oyun sektöründe söz sahibi firmalardan biri olan Xbox, neden böyle bir yola girdi diye düşünmeden edemiyorum.

Unutmadan ekleyeyim, ne yazık ki bu muhteşem ürünler Avustralya’ya özel olarak çıkarılmış bulunmakta. Yani eğer o bölgede yaşıyorsanız, antiperspirant ve deodorant seçenekleriyle vücut spreyi alabilirsiniz. Ürünler indirime girmiş durumda. Normalde 6€ olan satış fiyatı şu an 4€’ya inmiş ve eczanelerde satışa çıkmış durumda. Xbox bu ürünleri Lynx, yani bizim bildiğimiz adıyla Axe ortaklığıyla üretmiş.

Peki, bu ürünler nasıl kokuyor? Microsoft’un açıklaması aşağıda

“Lynx, Xbox içinde barındırdığı makrut ve kış limonlarıyla birlikte nane, ada çayı, tefârik ve clearwood bitkilerinin birleşimiyle fresh bir koku yayar. İçinde bulundurduğu doğal yağlarla birlikte, ince ve zarif görünüşlü dış tasarımıyle sizlere vücut jeli, deodorantı ve spreyini sunar.”

Microsoft’un duyurduğu bir diğer şey ise Gears 5. Ama kişisel bakım ürünü değil merak etmeyin. 🙂 Oyun Xbox One ve PC platformlarına gelecek. Çıkış tarihi ise 10 Eylül. Eğer Ultimate Edition alırsanız ya da Xbox Game Pass’e abone iseniz, oyunu 6 Eylül’den itibaren oynamaya başlayabilirsiniz. İlerleyen tarihlerde ise yeni bir konsol olan Project Scarlett’i göreceğiz. Halo Infinity de 2020’de gelecek.

Borderlands Serisinin “Kısa” Hikayesi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mert Yazıcıoğlu

Her türlü medya türüne ilgi duyan, patates bilgisayarı yüzünden PC gamerlığına ara verip Nintendo Switch'e kayan oyuncu. Aynı zamanda Pokemon fanı.