World of Warships Blitz Mobil Platformlardaki Yerini Aldı!

Wargaming’in sevilen oyunu World of Warships’in kompakt ve mobil versiyonu App Store ve Google Play’de yayınlandı!

Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla tarihi savaş gemileri simülasyonu World of Warships’in mobil sürümü olan World of Warships Blitz’in Google Play Store ve App Store’da yayınlandığını duyurdu. Mobil oyun tutkunları, takım oyunu, taktik ve kişisel becerileri birleştiren aksiyon yüklü çevrimiçi PvP deniz savaşlarını telefon ya da tabletlerinde ücretsiz olarak oynayabilirler.

World of Warships Blitz, PC versiyonunda yer alan gerçekçi gemiler ve destansı donanma çarpışmalarını mobil versiyonuna benzer bir heyecan ve eğlenceyle taşıyabilmek için oynanışı 7’şer gemiden oluşan daha küçük takımlara dayandırıyor. Dilerseniz efsanevi savaş gemisi USS North Carolina ile düşmanlarınızı yara yara ilerleyin, dilerseniz USS Iowa ile onları hazırlıksız yakalayın veya Japon İmparatorluk donanmasının incisi Kongo sınıfı bir savaş kruvazörü ile üstünlüğünüzü ortaya koyun. II. Dünya Savaşı temalı ve tamamı o dönemlerdeki deniz savaşlarında yer almış ünlü gemiler, artık otobüste, evde ya da sıkıcı bir iş toplantısında parmaklarınızın ucunda.

1516273889_Screen_05

World of Warships Blitz’i ücretsiz olarak App Store veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
World of Warships Blitz hakkında daha fazla bilgi için wowsblitz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Trailer: 

World of Warships Blitz Hakkında
World of Warships Blitz oyuncuları tarihi donanma savaşları dönemine götüren oynaması ücretsiz bir mobil MMO aksiyon oyunudur. Hepsi farklı ekipmanlar eklenerek özelleştirilebilen 90’ın üzerinde gemi ve dört farklı gemi sınıfı ile sınırsız oynanış imkanı sunmaktadır. Oyuncular stratejik olarak tasarlanan ve tamamı Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarındaki gerçek alanlardan esinlenilerek oluşturulan haritalarda tarihi deniz savaşlarına katılabiliyorlar.

7’şerlik iki takımlardan oluşan savaşlar mobil platform için özel olarak optimize edilmiştir. World of Warships Blitz oyunseverlere destroyerlerin hız ve gizlenme yetisini, savaş gemilerinin dayanıklılığını ve atış gücünü, kruvazörlerin çevikliği ve manevra kabiliyetini ve uçak gemilerinin taktiksel idaresini deneyimleme fırsatını sunmaktadır.

1516273872_Screen_01

Wargaming Mobil Hakkında
Wargaming Mobile, Wargaming’in Haziran 2017 yılında kurulmuş, tamamen mobil oyun geliştirme ve yayıncılığına odaklanmış birimidir. Wargaming Mobile, hem kendi stüdyolarında hem de üçüncü parti oyun stüdyolarında geliştirilen yenilikçi mobil projelere imza atmaktadır. Birim Wargaming’in şirket merkezi Lefkoşe’nin yanı sıra Helsinki, Kopenhag, Berlin, Moskova, Minsk ve St. Petersburg’da yer alan 6 stüdyoya sahiptir.

An itibariyle Wargaming Mobile’in oyun portföyü World of Tanks Blitz, World of Warships Blitz ve Gods & Glory’den oluşmaktadır.

Fortnite 40 Milyon İndirmeyi Aştı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!