Oyun Dünyası Forum İstanbul’da Buluşuyor!

Forum İstanbul, yarıyıl tatilinde gerçekleştireceği Gaming Forum kapsamında, oyun dünyasını aynı çatı altında buluşturacak. 20 – 28 Ocak tarihleri arasında Forum İstanbul’da gerçekleştirilecek ve kapılarını en sevilen oyuncuların yanı sıra ödüllü turnuvalarda iddialı olan herkese açacak olan Forum İstanbul, Gaming Forum ile her yaştan oyun severe benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

20–28 Ocak 2018 tarihleri arasında Forum İstanbul’da gerçekleştirilecek Gaming Forum, Youtube ve Twitch yayıncıları Duygu Köseoğlu, Baturay Anar, Enes Batur ve Berkcan Güven de Gaming Forum kapsamında Forum İstanbul’da ziyaretçilerle buluşacak.

1

Forum İstanbul Gaming Forum kapsamında katılımcılar, CS:GO, PUBG, FIFA18 gibi oyunları deneyimleyecek; PlayStation ve Xbox’ta ekran başına geçerek gerçekleştirilecek turnuvalarda yarışma imkanı bulacak. Oyun karakterlerinin kostümlerini başarıyla taşıyacak pek çok Cosplayer’ın da katılacağı Gaming Forum, cosplay makyajı ve kostüm yapımı atölyesi gibi ilgi çekici etkinlikler de sunuyor.

Yalnızca günümüz oyun trendlerini değil, geçmişten gelen klasikleri de unutmayan Forum İstanbul’da etkinlik süresince retro oyun köşesini ziyaret eden herkes Tetris, PacMan ve Street Fighter gibi yılların eskitemediği oyunlarla anılarını tazeleyebilecek. Gaming Forum’a katılanlar Türkiye’nin en önemli teknoloji firmalarının yepyeni teknolojilerini de deneyimleme imkanı yakalayacak. Gaming Forum’da minik ziyaretçi unutmayan Forum İstanbul, çocuklar için de çeşitli etkinliklere yer veriyor. YouTube ”Minecraft Evi” adlı kanalında içerikleriyle çocukların beğenisini kazanan Buğra Kazancı, oyun deneyimlerini çocuklarla Gaming Forum’da paylaşacak.

2

Konuyla ilgili konuşan alışveriş merkezi müdürü Tuğrul Cömert şunları söyledi: “Türk oyun dünyasını Gaming Forum’da buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Bu sene birincisini gerçekleştireceğimiz Gaming Forum’un, zaman içinde sektörün önemli etkinliklerinden biri olmasını hedefliyoruz. Katılımcıların oyuna geldiği, hoşça vakit geçireceği ve yeni oyun ve teknolojileri deneyimleyeceği bu etkinliğe herkesi bekliyoruz.”

 

World of Warships Blitz Mobil Platformlardaki Yerini Aldı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!