Wild Fire ADC’sini buldu!

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends Türkiye Arenası’nda sular kaynamaya başladı. Bundan birkaç ay önce kadrosunda 2 önemli oyuncusu, ReostA ve Lethilion’ın takımdan ayrılmasıyla zorlu bir döneme giren Wild Fire, sonunda kadrosunu yeniden şekillendirmeyi başardı.

Wild Fire ekibi temkinli adımlar atarak bu boşluklardan ilki olan orta koridordaki ReostA’nın yerini, eski oyuncularından olan Ahmet “Thanatos” Mungan ile doldurmuştu. Uzunca sayılabilecek bir arayıştan sonra ADC olarak ekibe Ozan İnanç “Honos” Aydoğdu’nun katılmasıyla Wild Fire’ın kadrosundaki 2. boşluk da doldurulmuş oldu.

Aslında bu transfer çoğu kişi için bir sürpriz değildi. Bunun sebebi de Coşkun “Tyresse” Eren’in canlı yayınlarında sürekli olarak Honos’a yer vermesiydi. Bu olayın defalarca tekrarlanması elbetteki transferin gerçekleşeceğinin en büyük sinyaliydi.

Ozan İnanç “Honos” Aydoğdu Wild Fire öncesinde ANT Gaming, GameEkstra ve HWA gibi takımlarda boy gösteren önemli bir oyuncu olarak göze çarpıyor. Honos’un bu sezon takıma uyumunu ve Wild Fire’ın performansını hep beraber göreceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!