Dünya devi takımlardan şaşırtan karar!

Son Güncelleme Tarihi:

Çin’in en önemli takımlarından olan Vici Gaming ve LGD Gaming kulüplerinin dün gece açıkladıkları karara inanamayacaksınız. Dota 2 alanında Çin’in bayrağını dalgalandıran 2 takım birleşmeye karar verdi!

Vici Gaming ve LGD Gaming kulüplerinin oyuncularını bir araya getirecek bu yeni ekibin adı “LV Gaming” olacak. The International 2014 sonrasında kadrosunda değişime giden ve bir çok yedek oyuncuyu bünyesinde bulunduran LGD Gaming’in 8 kadar oyuncuya sahip olduğunu duymuş olanlarınız vardır.

Yedekte bulunan oyuncularından en yüksek düzeyde verim almak ve de yeteneklerini, tecrübelerini artırmak amacında olan LGD Gaming, eski CIS ve Orenda oyuncularını da alarak, Vici Gaming yardımıyla geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi amaçlıyor. LV Gaming olarak adlandırılan bu yeni oluşumun kadrosu genelde çinli oyunculardan oluşuyor.

LV Gaming kadrosu;

  •  cn Bin ‘YJ’ Sun
  •  cn He ‘inflame’ Yongzheng(Captain)
  •  cn Xu ‘Lin’ Ziyang
  •  cn Xiao ‘demons’ Zuoyi
  •  mo Liang ‘DDC’ Faming

Bu kadrodan da anlaşılacağı üzere tecrübeli oyunculardan DDC ve Lin, LGD Gaming tarafından yedeğe çekilmiş durumda. Oyunculardan bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı; ama muhtemelen DDC ve Lin en büyük cevabı LV Gaming bünyesinde çıkacakları ilk turnuvada performanslarıyla verecekler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!