WCG Türkiye, StarCraft II turnuvası ile Çin'e gidebilirsiniz!

Son Güncelleme Tarihi:

2006 yılından bu yana ülkemize uzak kalan World Cyber Games, bu yıl GameX’in katkılarıyla oyuncuların mücadelelerine tanık olacak. 3 farklı oyunda gerçekleşmesi planlanan WCG Türkiye Finalleri’nde şampiyon olan takımlar, Çin’de düzenlenecek olan WCG Dünya Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak. Hem de uçak ve konaklama masrafları GameX tarafından karşılanacak!

Organizasyonda gerçekleşecek olan oyunlardan League of Legends’ı ve FIFA 13’ü daha önce açıklamıştık, ancak WCG Türkiye organizasyonunu üstlenen Rönesans Fuarcılık, yani GameX Dijital Oyun Fuarı, yapılan açıklama ile StarCraft II’nin de bu yılki resmi oyunlar arasında yer alacağını belirtti.

Blizzard tarafından hazırlanan oyun, Çin Halk Cumhuriyeti hariç tüm dünyada satışa sunulmuş ve büyük beğeni toplamıştı. İroniktir ki Çin’de satışa sunulmayan bir oyun ile Çin’e gitme şansı yakalayacaksınız!

5-8 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan WCG Türkiye Finalleri’ne ve WCG Türkiye StarCraft II Finalleri’ne katılmak için kayıt formunu doldurmayı unutmayın!

Online davetiyenizi buradan alabilir, ödüllerin seçilmesi için de buradan oyunuzu kullanabilirsiniz!

wcg-2013

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!