Katlanabilir LED ekran teknolojisi, IPITEX ile ilk kez GameX'te!

Son Güncelleme Tarihi:

ICEAV Global firması tarafından Türkiye partneri olarak seçilen IPITEX firması, katlanabilir, esnek LED ekran teknolojisi ile ilk defa GameX Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor!

IPITEX firmasının Türkiye pazarına sunduğu dijital LED ekranlar, 5 – 8 Eylül 2013 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde yapılacak olan GameX Dijital Oyun Fuarı’nda ilk defa sergilenecek!

Bu konuda dünyadaki sayılı firmalardan biri olan “ICEAV Global” firmasının üretimi olan LED ekranlar, günümüzün en ileri dijital LED teknolojisini kullanıyor. Portföyünde katlanabilir, esnek ve panel LED ekranları içeren çok zengin bir ürün yelpazesi olan firma, ses, ışık, lazer, dokunmatik cam, LED ekran gibi ürünleri dünya pazarına uzun yıllardır sunmaya devam ediyor.

LED ekranlar, ses ve ışık oyunlarında kullanıldığı gibi harici ve dahili ortamlarda da reklam panoları, skor ekranları, kronometre ve duyuru panolarında etkin bir biçimde kullanılıyor.

page2

ICEAV Global firması, hali hazırda bilgi sistemleri sektöründe faaliyet gösteren IPITEX fırmasını kendisine Türkiye partneri olarak seçmiş ve IPITEX yaptığı proje uygulamalarında, LED ekranları hem skor ekranı, hem de eğlence amaçlı görsel uygulamalar olarak sistemlerine başarıyla entegre etmiştir.

5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

Online davetiyenizi buradan alabilir, ödüllerin seçilmesi için de buradan oyunuzu kullanabilirsiniz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!