Turnuvalara Arena Sancakları Geliyor!

League of Legends espor maçlarına Arena Sancakları geliyor. Riot Games’in resmi sitesinden yaptığı duyuru ile Arena Sancakları duyuruldu. Açıklamaya göre resmi League of Legends esporu yayınlarını izleyen taraftarlar, Yaz Mevsimi’nden itibaren Vadi’de daha fazla espor markası görmeye başlayacak. Sancaklar sayesinde gelecekte liglerde daha özgün yaklaşımlar deneyerek yerel ve bölgesel taraftar kitleleriyle etkileşime girmek için partnerler ile daha büyük çalışmalar gerçekleştirebilecek.

Bu sancaklar, sadece maçları çevrim içi ortamda izleyen taraftarlara görünecek. Profesyonel oyuncular resmi maçlarda standart Sihirdar Vadisi modelini görmeye devam edecek. Böylece yeni görsel model, onların antrenmanlarını etkilemeyecek ve oyuncular aynı Vadi’de mücadele edebilecek.

Arena Sancakları ilk olarak LEC, LCS, LCK, LPL ve uluslararası turnuvalarda kullanılacak. Aynı zamanda Riot Games daha fazla dijital ürünün geleceğini “Maçları evlerinden takip eden taraftarlar için dijital bir deneyim oluşturacak daha fazla ürünü Yaz Mevsimi’nden önce duyuracağız!” sözleri ile açıklamasına ekledi.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!