VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Kadroları Belli Oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi için kadrolar belli oldu. 6 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek tüm takımlar kadrolarını duyurdu. Böylece takımların bünyelerinde kimleri barındırdığı açıklanmış oldu.

fastPay Wildcats

  • Üst Koridor: Nyx – Starscreen
  • Orman: Ferret
  • Orta Koridor: Serin – Sylchasie
  • Alt Koridor: Kaori – Neramin – Vivien
  • Destek: Nysha – Pbd
  • Koç: Nib – Major – Rider – Robogod

5Ronin

  • Üst Koridor: KTSR – Oncan
  • Orman: Robin – Tumay
  • Orta Koridor: Luka – Umut
  • Alt Koridor: Andraiel – Husky Rider
  • Destek: Brolia – Bslince
  • Koç: Exorant – Vez

Dark Passage

  • Üst Koridor: Juuzou – Pr1me
  • Orman: Kireas- Oguzkhan
  • Orta Koridor: Ksaez – Maximillion
  • Alt Koridor: Jeyrus – Wastee
  • Destek: Absolute – Shawi Katami
  • Koç: His – Janus – Lanista

Beşiktaş

  • Üst Koridor: Direnc – Novachrono
  • Orman: Chain – Elramir – Forzent
  • Orta Koridor: Eberkazak – Stillnumb – Virtue
  • Alt Koridor: Rate – Greyone – Lowen
  • Destek: Efias – Madlifeonur
  • Koç: Doctor – Nova

1907 Fenerbahçe Espor

  • Üst Koridor: Lenom – Sacre
  • Orman: Julbu – Mojito
  • Orta Koridor: Blue – Midkid
  • Alt Koridor: Holyphoenix – Neos
  • Destek: Algos – Bueongi – Japone
  • Koç: Craftix – Enatron

Galatasaray Espor

  • Üst Koridor: Nuq – Ragner
  • Orman: Rames – Roulette
  • Orta Koridor: K0fte – T1so
  • Alt Koridor: Nako – Padden
  • Destek: Carry – Tolerant
  • Koç: Basei – Lynx Çerez

Team Aurora

  • Üst Koridor: Madly
  • Orman: Chosen – Stalker
  • Orta Koridor: Bendix
  • Alt Koridor: Black – Kwashi – Reg – Rhioni – Sezena
  • Destek: Sparz
  • Koç: Lurid – Schluffy

Royal Youth

  • Üst Koridor: Matilda – Splent
  • Orman: Asci – Typhoon
  • Orta Koridor: Pulse – Saw
  • Alt Koridor: 24 – Awaremei – Helo
  • Destek: Beplush810 – Carve
  • Koç: Copy Catt – Naty

Papara Supermassive

  • Üst Koridor: Armut – Skewer
  • Orman: 113 – Kituruken
  • Orta Koridor: Bolulu – Rhemio
  • Alt Koridor: Coldraa – Zeitnot
  • Destek: Fastlegged
  • Koç: Pades – Tacocat

Galaktikos

  • Üst Koridor: Azuzabi – Luana
  • Orman: Osman123 – Stefan
  • Orta Koridor: Phenomenal – xKenzuke
  • Alt Koridor: Kemba – Luger
  • Destek: Nikola – Secondate
  • Koç: Cristol – Mynemosyn
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!