Tink Beşiktaş Esports League of Legends Akademi Takımı Sponsoru Oldu

Beşiktaş Esports League of Legends Akademi Takımı sponsorunu buldu. Tink (Teknoloji ve İnsan Koleji) ile sponsorluk anlaşması imzalayan siyah beyazlılar, yeni sezon hazırlıklarını hızla sürdürüyor.

Beşitaş Esports Oyuncuları Eğitim ve Profesyonel Kariyerlerini Eş Zamanlı Sürdürecek

Yapılan anlaşma kapsamında Beşiktaş Esports Akademi kadrosunda yer alan oyuncular yazılım ve girişimcilik konusunda eğitim veren Tink Koleji’nde eğitimlerini sürdürürken diğer yandan profesyonel kariyerlerini de devam ettirecek.

Konu hakkında açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman “Beşiktaş olarak espor branşına yatırım yapan dünya çapında ilk spor kulübüyüz. Günün gerektirdiği, gelecek için de daha da iddialı gelen Espor’a yatırım yapmaya devam ediyoruz. Diğer branşlarımızda olduğu gibi burada da hem sportif başarıları, hem de güçlü işbirlikleri ile hedeflerimizi her zaman yükseğe koyuyoruz. İnanıyorum ki 2018 yılında olduğu gibi, 2019 yılında da Espor takımlarımız güzel başarılar kazanacak” dedi.

Tink Kurucusu Zeynep Dereli ve Beşiktaş Esports League of Legends Akademi Kadrosu

Anlaşma hakkında konuşan Tink kurucusu Zeynep Dereli ise “Geleceğin teknoloji okuryazarlarını ve girişimcilerini yetiştirmek amacıyla kurulan Tink, Beşiktaş Espor Takımı ile yaptığı bu önemli anlaşma ile geleceğin mesleklerinden olan Esporculara  profesyonel hayatlarının yanı sıra eğitim hayatlarını da devam ettirme imkanı sağlıyor. Tink’li öğrencilere de Esporu tanıma ve kendilerini geliştirme yolunu açıyor. Sporu ve geleceği desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Beşiktaş Esports Akademi Oyuncuları Kampüs İçerisinde Antrenmanlarını Sürdürecek

Tink Sancaktepe kampüsünde kendilerine ait bir antrenman odası olacak olan ekibin hem antrenmanlarını hem eğitimlerini aynı ortamda sürdürmesine olanak sağlanacak. Tink’in sağladığı Espor bursu ile eğitim hayatlarına devam edecek genç oyuncular oluşturulan bu ortam sayesinde profesyonel kariyerlerinden de kopmamış olacaklar.

ex-Space Soldiers’ın 5. Oyuncusu Belli Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!