The Sims 4 Horse Ranch Fragmanı Yayınlandı!

EA’in popüler yaşam simülasyonu The Sims 4 için heyecan verici bir genişleme paketi olan Horse Ranch’in fragmanı sonunda yayınlandı. Bu yeni genişleme paketi, atlar, çiftlik hayatı ve renkli karakterlerin buluştuğu Chestnut Ridge kasabasını oyunculara sunuyor.

Fragmanda, oyuncuların kendilerine ideal bir hayat kurabilecekleri bir çiftlikte nasıl vakit geçirebileceklerini gösteriliyor. Atları çiftliğe getirerek veya satın alarak sevimli dostlarının ihtiyaçlarını karşılamak ve onlarla büyük bir bağ kurmak, Horse Ranch genişleme paketinin sunduğu keyifli deneyimlerden sadece biri.

The Sims 4 Horse Ranch ile oyuncular, bir çiftlikte çalışmanın ve çeşitli hayvanları mutlu tutmanın sorumluluğunu üstlenecekler. Sim’ler, atlarına binip kasabaya giderek sosyalleşebilecekler. Arkadaşlarıyla barda buluşabilir, dans salonunda stres atabilir veya binicilik parkında antrenman yapabilirler. Ayrıca, oyuncular Chestnut Ridge kasabasının renkli karakterleriyle tanışma fırsatı da bulacaklar.

The Sims 4 Horse Ranch Genişleme Paketi, PC için 680 TL fiyatla EA uygulaması (Mac için Origin), Epic Games Store ve Steam üzerinden, ayrıca PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için 20 Temmuz’da piyasaya sürülecek. 22 Haziran’dan 31 Ağustos’a kadar paketi satın alan oyuncular, Rockin’ Rancher Dijital İçeriği adı altında ücretsiz olarak alabilecekleri güzel bir resonatör gitar, dekoratif vagon tekerleği ve rüstik sallanan sandalye gibi ek içeriklere sahip olacaklar.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.