Steins;Gate 0’nun Yeni Oynanış Videosu Çıktı!

Son Güncelleme Tarihi:

Steins;Gate görsel roman serisinin devam niteliğinde olan Steins;Gate 0‘nun resmi sitesinde yeni bir video yayımlanmaya başlandı. Yeni videoda ön planda Kyouma Hououin (Okabe Rintarou) yer almakta.

Yeni roman Steins;Gate 0, Steins;Gate romanlarının üçü ile bazı drama CD’lerden hikayeler de içerecek. Chiyomaru Shikura planlamayla, Tatsuya Matsubara ise oyunun yapımıyla sorumlu iken huke tekrardan karakter tasarımlarını yapacak, Takeshi Abe ise müzikleri besteleyecek. Kanako Itou (Steins;Gate) açılış şarkısını, Zwei (Robotics;Notes) ise kapanış şarkısını söyleyecek.

10 Aralık’ta satışa sunulacak oyunun PlayStation 3 ile PlayStation 4 versiyonlarının fiyatı 7.800 yen (ortalama 187 TL), PlayStation Vita versiyonunun fiyatı ise 6.800 yen (ortalama 163 TL) olacak.

PlayStation 4 versiyonunu alanlar, oyunla beraber orijinal Steins;Gate görsel romanının HD versiyonunun bulunduğu bir koda da sahip olacak. HD versiyonunu ayrıca satma gibi bir plan ise bulunmamakta.

Steins;Gate 0‘nun anime adaptasyonu için yeşil ışık da yakılmış durumda. Adaptasyon hakkında başka bir bilgi ise şimdilik bulunmamakta.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Deniz Abancı

- Bilgisayar Müh. Öğrencisi - Anime Takipçisi - Çizer - Oyuncu (Genellikle strateji türü hariç)