Star Wars Jedi: Survivor, Eski Nesil Konsollara Geliyor

Star Wars evreninin hayranları için heyecan verici bir gelişme yaşandı. EA Games’in popüler oyunu Star Wars Jedi: Survivor, önceki nesil konsollar olan PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkacak. Bu haber, oyunun daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmasını sağlayacak.Başlangıçta yeni nesil konsollar PS5 ve Xbox Series X/S için çıkarılan Star Wars Jedi: Survivor, büyük bir ilgi gördü. Ancak eski nesil konsol sahipleri de oyunu deneyimlemek istediklerini dile getirdi. EA CEO’su Andrew Wilson, oyunun PS4 ve Xbox One için de çıkarılacağını duyurarak bu isteği yanıtladı.

Star Wars Jedi: Survivor, Eski Nesil Konsollara Geliyor

Oyunun direktörü Stig Asmussen, oyunun başlangıçta eski nesil konsollar için çıkmamasının sebebini oyunculara gerçek bir yeni nesil deneyimi sunmak olarak açıklıyor. Ancak yoğun talep üzerine oyunun eski nesil konsollara portlanma süreci başlamış durumda. Yeni nesil konsollarda performansı zaten oldukça yüksek olan oyun, eski nesil konsollarda çözünürlük ve kare hızı gibi unsurları ayarlayarak çalışacak.

Ne zaman tam olarak çıkacağı henüz belirli değil, çünkü geliştirme ekibi şu anda oyunun portlanma çalışmalarına başlamış durumda. Eski konsollarda oyunun performansının nasıl olacağını görmek için heyecanla bekliyoruz. Star Wars Jedi: Survivor’un eski nesil konsollara gelmesi, daha fazla oyuncunun Star Wars evrenindeki bu heyecan verici macerayı deneyimlemesine olanak tanıyacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.