Shadow Warrior 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

İlk oyunun da yapımcısı olan Flying Wild Hog’un resmi internet sitesinden 2 hafta kadar önce duyurduğu ve E3 fuarında da fragmanına yer verdiği Shadow Warrior 2’nin oynanış videosu yayınlandı.

İlk oyun, orjinali 1997 yayınlanan Shadow Warrior’un, oldukça başarılı bir yeniden yapımıydı. Flying Wild Hog, Shadow Warrior 2’de de elindeki fikri mülkün tüm nimetlerinden faydalanacak gibi gözüküyor. 2. oyunda da Lo Wang karakterini canlandırarak, dünyayı istila eden şeytani güçlere karşı savaşacağız. İlk oyuna kıyasla, bölümler daha açık olarak tasarlanmış. Duvarlara tırmanma ve çift zıplama gibi oyun mekanikleri sayesinde de oynanış daha da hızlandırılmış.

Eski usul, hızlı ve bol miktarda kanlı FPS severleri fazlasıyla tatmin eden ilk oyunun ardından Shadow Warrior 2, 70’e yakın silah, sihirli güçler ve arkadaşlarımızı da bu kaotik eğlenceye dahil edebileceğimiz 4 kişilik co-op modu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ne yazık ki bu aksiyonu tecrübe etmek için 2016’ya kadar beklememiz gerekecek. Oyun PC, PS4 ve XBox One için hazırlanıyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!