Airwaks Copenhagen Wolves’dan Ayrıldığını Açıkladı!

Avrupa LCS’den bir veda haberi geldi. Bu vedanın nedeni ise geçtiğimiz günlerde olan “Avrupa LCS Büyük Bir Skandala İmza Attı!” haberimizdeki olayın kartopu etkisi yaratması oldu. Copenhagen Wolves (CW)’un ormancısı Karim “Airwaks” Benghalia takımdan ayrılacağını açıkladı. Twitter’dan yaptığı açıklama şu şekilde:

Merhaba,

Kariyerim hakkında bir gelişme aktarmak istiyorum.

LCS’in 1. Haftası sırasında gerçekleşen Dentist/Deficio olayından beri takım içindeki atmosfer ciddi anlamda kötü ama ben, takım içi atmosferin düzelmesi umudu ile, kendimi zorlamaya ve CW’a zaferler getirmek için çalışmaya devam ettim ama ne yazık ki durum sürekli daha kötü bir hal aldı ve ben takım ile oynama isteğimi kaybetmeye başladım. Bu sebeplerden ötürü takıma ayrılma isteğimi ilettim ve kendilerinden yerime geçecek birini bulmalarını istedim. Umarım bu mücadele ortamına geri dönme şansını yakalarım, ayrıca eski takım arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Hayranlarıma bana gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Younbuck ve Unlimited’a 1 yıl önce bana LCS’e katılma şansı verdikleri için özellikle teşekkür ederim. Ve eklemek isterim ki Youngbuck aldığı eleştirilerin çoğunu hak etmiyor, kendisi çok iyi bir arkadaş ve takım oyuncusu, takıma çok fazla şey katıyor ve o gerçek bir kaptan.

airwakstwitlonger

Bu açıklamanın ardından CW, Elements’in eski ormancısı Ilyas “Shook” Hartsema’ın takıma dâhil edildiğini açıkladı.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!