Rise Of Ragnarok Asunder, Artık Mobil’de!

Son Güncelleme Tarihi:

Video oyunu dağıtıcısı Yoozoo Games, Rise of Ragnarok Asunder’ı resmî olarak yayınladı. Yeni fantastik MMORPG, artık iTunes ve Play Store’da.

Rise of Ragnarok Asunder, oyuncuların mistik diyarlarda macera peşinde koşmalarına olanak sağlayan fantastik bir MMORPG. Oyunda beş güçlü sınıftan birini seçmek mümkün; Suikastçı, Savaşçı, Büyücü, Rahip ve Kolcu. Çeşitli PvE ve PvP modları oyuncuları bekliyor.

Rise Of Ragnarok Asunder

Rise Of Ragnarok Asunder

Oyuncular küçük arena tarzı düellolarda arkadaşlarıyla savaşabilir, büyük çaplı MOBA çarpışmalarına katılabilir ya da üç farklı baskın türünde Boss’ları yenebilir ve sıra dışı ganimetler edebilirler. Oyuncular yoldaş ve petleriyle birlikte savaşabilir, Ruh Ekipmanı sistemiyle avantaj kazanıp oyun tarzlarını geliştirebilirler.

Büyük Mısır Piramitleri’nden Olimpus Dağı’nın sarp yamaçlarına kadar oyuncular gerçek dünyadan alınmış dünya harikalarının tadını çıkarabilirler. Tüm mekânlar gerçek hâllerinin birer kopyası. Tek farkı, zırhlarınızı kuşanıp ilahî gücünüzle buraları gezebilecek olmanız. Rise of Ragnarok – Asunder’ı Google Play Store veya iTunes Store‘dan indirip dünyayı parçalayabilirsiniz.

Capcom Remake Oyunlar Yapmaya Devam Edecek

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!