Razer, PUBG Temalı Oyuncu Ekipmanlarını Tanıttı

Oyun çevre birimleri ve oyuncu dizüstü bilgisayarlarıyla ünlü Razer, Krafton işbirliğiyle tasarladığı PUBG temalı yeni ekipmanlarını duyurdu. Klavye, mouse ve kulaklık olmak üzere üç farklı üründen oluşan özel koleksiyon, etkileyici bir tasarım sunuyor.

Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, işbirlikleriyle ilgili açıklamalarda bulunarak, “Razer olarak, bu heyecan verici koleksiyonda Krafton ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Oyun çevre birimlerindeki uzmanlığımızı, onların sürükleyici oyun deneyimine yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek, hem oyuncuları hem de meraklıları cezbeden harika ve yeni bir koleksiyon ortaya çıkarıyoruz” dedi.

Razer’ın PUBG temalı ekipmanları, oyuncuların ikonik battle royale oyunundaki deneyimlerini geliştirmek için özel olarak tasarlandı. Her bir donanım parçası, Krafton’un yaratıcılığı ile Razer’ın benzersiz kalitesini bir araya getiriyor. Koleksiyonun içinde Razer Viper V2 Pro kablosuz e-spor faresi, Razer Huntsman V2 optik oyun klavyesi ve Razer Barracuda X çok platformlu kablosuz kulaklık yer alıyor.

Her Razer çevre birimi, oyunun imza renkleri ve ikonik öğeleriyle süslenmiş benzersiz bir PUBG Battlegrounds makyajına sahip. Ayrıca, her ürün özel olarak hazırlanmış oyun içi içeriklerle birlikte sunuluyor. Oyuncular, kutuda bulunan bir kullanım kodu sayesinde popüler oyunda özel oyun içi öğelere erişebiliyorlar. Bu öğeler, oyuncuların Razer temalı şapka, ceket, pantolon ve ayakkabı gibi tam bir kıyafet setine sahip olmalarını sağlıyor.

PUBG temalı Razer ekipmanlarının fiyatları ise şu şekildedir:

– Razer Viper V2 Pro – PUBG Battlegrounds Edition: 169,99 dolar

– Razer Huntsman V2 – PUBG Battlegrounds Edition: 229,99 dolar

– Razer Barracuda X – PUBG Battlegrounds Edition: 129,99 dolar

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.