PUBG’yi Yakında Film Olarak Görebiliriz!

Bugün nasılsınız bakalım? Biz bomba gibiyiz çünkü sizlere bomba gibi bir haberimiz var, PUBG’i yakın bir sürede bir film olarak görebiliriz!

PUBG Corp’un CEO‘su CH Kim, verdiği röportaja göre, PUBG markasını daha güçlü bir hale getirmek, belki de film ve televizyon gibi diğer platformlar arasında PUBG’yi dahil etmek istiyor gibi görünüyor.

GH Kim’in InvenGlobal’e verdiği roportaj:
“PUBG’nin oyun odaklı global bir medya olmasını istiyorum. Elektronik sporlar, filmler gibi daha pek çok alan da dahil olmak üzere birçok sektörde yer almak istiyoruz. Aslında, Hollywood ve Netflix’deki bir dizi geliştiriciden birkaç çağrı aldık. Hayallerimiz çeşitli yollarla yeni bir oyun odaklı kültür inşa etmek ve bu kültürün önderliğini yapmaktır.”

PUBG Corp’un Hollywood ve Netflix içerik geliştiricileri ile bir iletişim içinde olması güzel bir etken. Eğer PUBG bir film haline getirilirse, 2000’li yıllarda çıkan Battle Royale filmine benzer bir film olabilir.

Xbox-One-Hammerwatch-Circuits-PlayerUnknowns-Battlegrounds-Okami-HD-Night-in-the-Woods

PUBG Corp’un, oyunlarının gördüğü ilgiden, aldığı En İyi Multiplayer Oyun ödülünden sonra böyle bir sektöre girişmek istemesini biz gayet normal karşıladık. Popülerliği her gün artan, kendi rekorunu kıran bir oyunu film/dizi sektöründe görmek gayet etkileyici bir deneyim olabilir, umarız ki PUBG’i yakın zamanda bu sektörde görürüz!

Lol 2018 Türkiye Şampiyonluk Ligi Takımları Belli Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!