Geçtiğimiz Yılın En İyi Açık Dünya Oyunları!

Merhabalar GameXNow okurları. Bol oyunlu bir yılı daha geride bıraktık. Böyle güzel bir yıldan sonra en iyi oyunların listesini yapmamak onlar için  haksızlık olurdu. Bu sebeple bugün sizler için “Geçtiğimiz Yılın En İyi Açık Dünya Oyunları” listesini hazırladık. Umarım hoşunuza gider.

Assassin’s Creed Origins

Antik Mısır’da hikayesini sürdüren ve bizleri Roma devletinde bir serüvene sokan oyun, uzun bir sürenin ardından bizlere mükemmel bir eser sundu. Oyun Ubisoft tarafından geliştirilmiş olmakla birlikte Steam üzerinde 209TL gibi biraz tuzlu bir fiyattan bizlere sunuluyor.

Assassin-s-Creed-Origins-sdn-2

Destiny 2

Aşırı gerçekçi bilim kurgu havası, muhteşem müzikleri ve oynanışı ile ilk oyunuyla birlikte oyuncuların ilgisini toplayabilen oyun, ilk oyunun üstüne pek bir şey konulmasa da bizlere muhteşem bir açık dünya sunuyor. Oyun, Activision tarafından geliştirilmiş olmakla birlikte bir çok oyun satma şirketi tarafından 150TL civarı fiyatlar ile bizlere sunuluyor.

Destiny-2-Official-Reveal-Art-1

Divinity: Original Sin 2

Mükemmel TPS oynayışı, inanılmaz hikayesi, kendine özgü evreni, sizlere yaşattığı muhteşem atmosferi, olağanüstü karakter tasarımları ve daha sayamadığımız bir çuval dolusu özelliği ile oyuncuların ilgisini çeken, bunlar yetmezmiş gibi Açık Dünya olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, Larian Studios tarafınan yayınlanmış olması ile birlikte Steam üzerinde 75TL fiyattan bizlere sunuluyor.

3293511-0002

Horizon Zero Dawn

Eşsiz atmosferi, grafikleri, karakter tasarımları, düşman zorlukları, diyalogları, fiziği, mantığı, ne kadar yay ok kullansak da teknolojiden bir o kadar kopuk olmayan ve sayamayacağım bir çok özelliği olan, şahsen benim de yılın oyunu olarak gördüğüm oyun sadece PlayStation üzerinden satışa sunuluyor.  Sony tarafından geliştirilen ve 150TL ile karşımıza çıkan bu ürüne kısa bir süreliğine 104TL gibi uygun sayılabilecek bir fiyattan ulaşabilirsiniz.

Sawtooth1

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Bana kalırsa Nintendo Switch’in satma sebebi olan, oyun eleştirmenleri tarafından 98,99,100 gibi olağanüstü puanlar alan muazzam oyunumuzda görebildiğiniz her yere gidebiliyor olmanız ile birlikte muhteşem atmosferine hayran kalmanız an meselesi. Oyun sadece Nintendo için çıkmış olmakla birlikte 270TL gibi bir fiyattan bizlere sunuluyor.

the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-nintendo-switch-review

ERKEN ERİŞİMDEN ÇIKAN EN İYİ 5 OYUN

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!