PUBG Mobile’a Dev Güncelleme Geldi!

Son Güncelleme Tarihi:

Geçtiğimiz yıl çıkmasıyla birlikte en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile’a, dev bir güncelleme geliyor.

Tencent Games ve PUBG Corporation’ın PUBG MOBILE’ın Çin hariç tüm dünyada 30 milyon anlık kullanıcı ve 200 milyon indirmeye ulaştığını açıklaması üzerine, yeni bir güncelleme de yayınlandı. App Store ve Google Play mağazalarında indirilebilen 0.10.5 güncellemesiyle, oyuna yeni premium kostüm ve oyuncuların duygularını göstermelerini sağlayan emote’lar bulunduran Royale Pass Season 5 eklentileri geliyor.

Ayrıca bugün duyurulan güncelleme ile oyuncular Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarında MK47 adlı yeni silahı kullanabilecekler ve oldukça talep gören ayarlar menüsündeki klasik sesli komutları yeniden kullanabilecekler.

Güncellemeye ait bir de video yayınlandı;

Güncelleme ile gelen yenilikler ve değişiklikler:

  • Yeni Royale Pass ve Ranked Modu – Oyuncular Royale Pass Season 5 ile premium kıyafetler, emote’lar edinebilecekleri gibi, Ranked Modu Seson 5’e katılarak ek ödüller kazanabilecekler.
  • Yeni Silah ve Aksesuar –Otomatik ve tek ateşli taarruz tüfeği MK47 ile bel destekli atışlarda kurşunların hedeften sapmasını önlemek için tamamen yeni bir lazer görüş aparatı da oyunculara sunuluyor.
  • Klasik Sesli Komutlar Geri Döndü – Oyuncular artık klasik sesli komutları ayarlar menüsündeki sesli komut sekmesinden etkinleştirebilecekler.
  • Oyun İçi Geliştirmeler – Ana menüden malzemelere erişim, mağaza ayarları gibi değişikliklerin yapılabileceği çeşitli oyun içi geliştirmeler de yapıldı.

Siz de PUBG Mobile’ı ücretsiz olarak App Store ve Google Play mağazalarından indirilebilirsiniz.

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Espor Sahnesi Açtı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.