Paramanya’dan 2. Yılına Özel Büyük Ödüller

Türkiye’nin tek mobil espor oyunu olan ve 6 milyon kullanıcısıyla, en çok oynanan mobil masa oyunlarından birisi olmayı başaran Paramanya, 2’nci yaşını sürpriz ödüller ve özel etkinliklerle kutluyor.

6 milyon kullanıcısıyla Türkiye’nin en sevilen, en çok oynanan mobil masa oyunu olan Paramanya, Türkiye’de 2’nci yılını kutluyor. Aynı zamanda Türkiye’nin tek mobil espor oyunu olan Paramanya, yıldönümü şerefine tüm oyuncularını heyecanlandıracak ve oyun zevkini zirveye çıkaracak özel etkinlikler, sürpriz ödüller ve yeni karakterler sunuyor.

Paramanya’dan herkese 1000 elmas

Paramanya’nın yıldönümü nedeniyle oyuna giren her oyuncuya 1000 elmas kazanma şansı veriliyor. Ayrıca özel etkinlikleri tamamlayanları da sürpriz ödüller bekliyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 adet birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyor.

”Seviyoruz, çünkü Türkiye’ye özgü içerikler var”

Paramanya’nın 2’nci yaş gününü kutlayan Netmarble EMEA Pazarlama ve Mobil Direktörü Aras Şenyüz, “Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, Paramanya ülkemizde de çok seviliyor. Kanuni Sultan Süleyman, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan en önemli tarihi eserlerle kültürümüze özgü içeriklere sahip” şeklinde konuştu.

Paramanya’nın Türkiye’nin ilk mobil espor oyunu olduğunun altını çizen Aras Şenyüz, “Türkiye’nin en sevilen mobil oyunlarından biri olmayı başaran Paramanya’ya yeni içerikler ve maceralar ekleyerek Türk oyuncuların keyfini ve heyecanını daha nice yıllar zirvede tutmak için çalışacağız” diyerek oyuncu kitlesine yeni güncellemelerin ve eklentilerin de geleceğinin müjdesini verdi.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store indirme linki

Google Play indirme linki

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi Paramanya web sitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!