Hepimizin Sevdiği Dragon Age Serisi Genişliyor Mu?

Son Güncelleme Tarihi:

RPG oyun denildiği zaman aklımıza gelen oyunlar arasında Bioware tarafından geliştirilen Dragon Age Serisi bulunur. Bioware’in çalışanlarından olan Alexis Kennedy’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre, yeni bir Dragon Age oyunu görücüye çıkmak için hazırlanıyor.

 

Dragon Age Serisi – 2. Oyunu Dragon Age Inquisition

 

Dragon Age Serisi Genişlemeye Devam Ediyor! “Ejderha Katili Olmaya Hazır Olun!”

Yeni Mass Effect oyunu Mass Effect: Andromeda’nın çok tartışmalı çıkışının ardından birçok oyuncunun aklında soru işareti oluştu. Acaba bu sefer Bioware yaptığı hatalardan ders alacak mı? Kennedy, Eurogamer’a verdiği röportajda oyunun varlığını doğruladı. Ayrıca böylesine büyük bir çalışmada yer almanın vermiş olduğu mutluluğu ve gururu tüm içtenliğiyle anlattı.

 

 

“Şu anda BioWare’de çalıştığım proje ve kalan her şey arasında büyük farklar var. Diyebilirim ki uzun süredir varlığı bilinmesine rağmen Dragon Age serisinin bir parçası…Aslında bu bir sırdı ama başladığım gün Mark Darrah bana ‘Dragon Age serisine hoş geldin’ tweeti attı. Sanırım resmileştirebiliriz.” diyen Alexis Kennedy kendisini yöneltilen sorulara oyun hakkında daha fazla bilgi veremeyeceğini söyledi.

 

Dragon Age 2’nin DLC’si Jaws of Hakkon

 

Daha önceden serinin 2. Oyunu olan Dragon Age: Inquisition, Yılın Oyunu Ödülüne layık görülmüştü. Bakalım bu seneki E3’te oyun hakkında daha detaylı bilgiler alabilecek miyiz?

 

 

Far Cry 5 Fragmanı’na Günler Kala…

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!