Netflix Yeni Animasyon Dizisi The Dragon Prince’yi Duyurdu

Netflix‘de Eylül ayına doğru ortaya çıkması beklenen yeni animasyon serisi The Dragon Prince‘nin yazarları arasında Avatar serisinden tanıdığımız Aaron Ehasz‘da var.

The Dragon Prince Yakında Netflix’de

Netflix’in 21 Temmuz tarihinde San Diego Comic-Con‘da tanıtılmaya hazırlanılan yeni projesi The Dragon Prince Aaron Ehasz, Justin Richmond ve yapımcı Giancarlo Volpe tarafından yürütülüyor.  Volpe daha önce Avatar: Son Hava Bükücü ve Star Wars: Klon Savaşları gibi yapımlarda rol almıştı. Aaron Ehasz’ın Avatar’da yarattığı etkinin gelecek olan seride de yoğun şekilde hissedileceği açık fakat Avatar’ın yarattığı etkiyi yakalayabilmesi kolay olmayacak. Ehasz, Justin Richmond ile birlikte Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Decepiton oyunlarının animasyonlarının yaratılmasında rol oynadı. Ehasz daha önce Matt Groening tarafından yönetilen Futurama için de hikaye yazarlığı yapmıştı. Groening’in 17 Ağustos’ta gösterime girecek fantastik macera animasyon serisi Disenchantment yine Netflix üzerinden yayımlanacak.

Ehasz baş yazarlığını üstlendiği Avatar: Son Hava Bükücü, 3 sezon yayımlanmıştı. Yeni yapım The Dragon Prince, iki insan prensin onları öldürmeye gelen elfin suikastçisiyle kurdukları bağ ile savaş içerisindeki topraklara barış getirmek için girdikleri mücadeleyi anlatıyor.

ADATA’dan Oyunseverlere Hediye Yağmuru

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!