LoL | MediaMarkt Gamezone Cup 2017 Finali Bu Hafta Sonu Yapılacak

Son Güncelleme Tarihi:

MediaMarkt’ın düzenlediği Gamezone Cup 2017’nin şampiyonu bu haftasonu belli oluyor.

Elemelerden finale kalan iki ekip 90BPM ve Can Dostlar, 5000 liralık büyük ödülün sahibi olmak için mücadele edecek. 7500 liralık ödül havuzu olan Gamezone Cup 2017 turnuvası, final mücadelelerin yanı sıra birçok sürprizlere de yer verecek. 34 takımın katıldığı turnuvada, 90BPM ve Can Dostlar takımları çekişmeli bir süreç sonrası finale kalma başarısı gösterdi. Her iki takımda da Türk League of Legends seyircilerinin yakından tanıdığı, Yükselme Ligi’nin önemli yeteneklerinden RB Matilda, luger ve Only35 gibi isimler bulunuyor. Birinci olan takım oyuncuları 1000’er liralık hediye çekinin sahibi olacakken ikinci takım oyuncuları ise 500’er liralık hediye çeki kazanacak.

20 Mayıs günü düzenlenecek olan final karşılaşması sonrası ise kazanan takım, Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin en başarılı takımlarından biri olan Dark Passage oyuncularıyla, karma bir şekilde gösteri maçına çıkacak. Etkinlik sonunda ise Dark Passage oyuncuları ile yüz yüze tanışma fırsatı ve imza alma şansı bulabileceksiniz. Turnuvanın sunucuları Burak “Brcevik” Çevik ve Anıl Can “gtrst” Başaran olacak. Ayrıca yayıncı ve eski profesyonel oyuncu Muhammed “Theokoles” Işık da yorumları ile bu ikiliye katkı sağlayacak. Beylikdüzü MediaMarkt Mağazası’nda, 20 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek olan Gamezone Cup 2017 Finali’ne, tüm espor hayranlarını bekliyorlar. 

 

Nfinity Games TAM Game Oldu!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.