Max Payne 3: Deathmatch Made in Heaven geliyor

Son Güncelleme Tarihi:

Rockstar cephesinden gelen bilgiler ışığında, Max Payne 3’ün son indirilebilir içeriği belli oldu. Verilen bilgilere göre Max Payne 3’ün Deathmatch Made in Heaven ismindeki son indirilebilir içeriği haftaya bizlerle olacak. Max Payne serisinin tozlu olduğu kadar köklü tarihi arasında en son çıkarılan oyun olarak göze çarpan Max Payne 3 için indirilebilir içeriklerin sonuna geliyoruz.

Silahların birbiri ardına patladığı, heyecan seviyesinin bir an olsun düşmediği Max Payne 3 ile Max Payne serisine yeni bir tat gelmişti. Çünkü Max Payne 3, serinin daha önceki oyunlarının aksine daha hareketli ve daha geniş bir senaryo ile oyuncuları karşılıyordu. Max Payne 3, sadece adrenalin seviyemizi yükseltmek ile kalmıyor, duygusal anlarıyla da biz oyuncuları kendine doğru çekiyordu. Ayrıca Rockstar, yayınladığı indirilebilir içerikler ile oyundan sıkılmamamız için elinden geleni yapıyordu. Fakat her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Max Payne 3 için yayınlanan indirilebilir içeriklerin de sonuna çok yaklaştık.

Deathmatch Made in Heaven için 9.99 dolar olarak değer biçildi. Eğer Xbox 360 sahibiyseniz 800 Microsoft Puanı karşılığında Deathmatch Made in Heaven’a sahip olabilirsiniz. Fakat ortada şöyle bir şey var ki, Max Payne 3’ün son indirilebilir içeriği Deadmatch Made in Heaven’ı Avrupa’da PlayStation 3 için satın almak istiyorsanız 30 Ocak tarihine kadar beklemeniz gerekiyor. Öte yandan Max Payne serisinin multiplayer destekli ilk oyunu konumunda bulunan Max Payne 3, Deathmatch Made in Heaven adlı son indirilebilir içerik ile güncellemeleri tamamlayacak. Bakalım Max Payne 3, bu indirilebilir içerik ile nasıl bir değişim gösterecek?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!