LoL Sezon 2 Finalleri'nin özeti Türkçe altyazılı olarak yayınlandı

Son Güncelleme Tarihi:

Koreli oyuncuların, Avrupalı oyunculara nazaran yeni metalar ortaya attıkları ve bu metalar ile başarıyı yakaladıkları League of Legends Sezon 2 Finalleri, hatırlayacağınız üzere Taipei Assassins’in Azubu Frost’u finalde 3-1 gibi bir skorla yenmesiyle tamamlanmıştı. Büyük ödüllerinin dağıtıldığı bu güzide organizasyonda, etkileyici sahneler izlemiş; yeni yeni taktikler öğrenmiştik. Şimdi ise League of Legends Sezon 2 Finalleri hakkında bilgi verilen yeni bir video gündeme geldi.

League of Legends Türkiye’nin resmi YouTube kanalından, Koreli takımların Avrupalı takımları darma duman etmesiyle tamamlanan League of Legends Sezon 2 Finalleri’yle ilgili bir video yayınlandı. Sezon 3 Finalleri’ne bir Türk takımını yollayacak olmanın gururunu yaşarken, aynı zamanda da Sezon 2 Finalleri’nde yaşananlara merak etmiyor değiliz, öyle değil mi? Gelin hep birlikte aklımızdaki sorulara cevap aramak için bu videoyu seyredelim.

League of Legends Sezon İki Finalleri Özeti isimli videoyu Türkçe altyazılı bir şekilde izlemek için; video penceresinin sağ alt kısmında, çözünürlük ayarlarının sol tarafında yer alan butona tıklayın. Hemen ardından ise Türkçe’yi seçin. Bu işlemleri yaptığınızda; video, Türkçe altyazılı olarak karşınıza çıkacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!