Henry Cavill Rivialı Geralt’ı Canlandırmak İstiyor

Son Güncelleme Tarihi:

Henry Cavill son yıllarda ışığı hızla parlayan aktörlerden biri. Özellikle DC filmlerindeki başarılı Superman performansı kendisini oldukça öne çıkardı. Bu başarısını taşımaya devam eden Cavill son olarak Mission Impossible IV: Fallout filminde ünlü aktör Tom Cruise ile çalışma fırsatı buldu.

Başarısına başarı katan bu aktörün video oyunları oynayan, başka bir türde de oyuncu olduğunu hatırlatalım. Hatta Superman rolü için Zack Snyder tarafından arandığında o sırada World of Warcraft oynadığı için telefona cevap veremediğini hatırlarsınız belki. IGN de hatırlamış olacak ki Henry Cavill ile yaptığı bir röportajda kendisinin şu sıralar ne oynadığını sormuş. Cavill Witcher 3 oynamakta olduğunu ve oyuna bayıldığını dile getirmiş. Asıl soru ise hemen arkasından gelmiş: “Netflix’in Witcher dizi uyarlamasında Geralt rolüyle ilgilenir miydin?”

Henry Cavill soruya olumlu cevap vererek bunun harika bir rol olabileceğini söylemiş. Dizinin oyuncu seçmeleri henüz yapılmadığı için bu cevap Cavill’ı dizi yapımcılarının gözünde bir Geralt adayına dönüştürebilir. Ne tarz bir oyuncu aradıkları muamma ancak Henry Cavill bu konuda göz ardı edilebilecek bir oyuncu değil. Bazı fiziki özellikleri Geralt’a ile tam uyuşmasa da kendisi Ak Kurt için güzel bir seçim olabilir.

Belçim Bilgin Witcher Dizisinin Yennefer’i Olabilir!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!