Lost In Space Dizisinin İkinci Sezonu Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Netflix’in yeni dizileri arasında bulunan ve ilk sezonuyla beklentileri karşılayan Lost In Space dizisinin ikinci sezonu resmi olarak duyuruldu.

Lost In Space

Legendary Television’ın yapımcılığını üstlendiği ve bir bilim kurgu dizisi olan Lost In Space için ikinci sezon duyurusu resmi olarak yapıldı. Başrollerini Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio ve Parker Posey isimlerinin üstlendiği yapım aynı zamanda bir orijinal Netflix dizisi de.

Aslı 1960 yapımı bir dizi olan Lost In Space, Netflix ile beraber yeni bir temayı izleyenlere getiriyor. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen dizi, genel olarak uzayda kolonileşme dönemini ele alıyor. Kolonileşme rotasında ilerleyen aileler beklenmedik bir şekilde rotadan saparlar ve bir gezegende adeta hapsolurlar. Orijinal varış noktalarının çok uzağındaki tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak ve iş birliği yapmak zorundadırlar. İkinci sezonun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi verilmese de 2018 yılının son çeyreğinde göreceğimiz düşünülüyor.

Tekken 7’ye The Walking Dead’in Ünlü Karakteri Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!