Godbro Ekko’ya Can Verdi: Team AURORA vs Dark Passage.BKM Express

Son Güncelleme Tarihi:

Bu serinin hikayesi orta koridor oyuncuları tarafından yazıldı. İlk maçı domine eden bir Godbro izledik ki Ekko ile muazzam oynadı ve maçı kazandırdı. İkinci maçta ise öne çıkan oyuncu Immortoru oldu. Adeta Orianna dersi veren Immortoru maçı takımına seriyi ise 1-1’e getirdi.

İlk oyunun bir kahramanı varsa kesinlikle Godbro diyebiliriz. Ellerindeki Ekko’ya adeta can veren Godbro maç boyunca muazzam oynadı. Ani hasar konusunda çok iyi iş çıkaran Godbro gerek savaşlardaki oyunu olsun gerekse tuzak kurup adam çıkartması olsun kesinlikle maçı kazandıran oyuncuydu. Özellikle maç sonunda üst koridorda 2 kişiye karşı savaşması ve ikisini de öldürmesi maçı bitiren hareketiydi. 8/2/2’lik performansı ile kesinlikle maçın adamı oldu. AURORA takım halinde güzel oynadı ve bir puanı garantiledi.

İkinci maç ise başka bir hikayeydi. Bu sefer sahneye Orianna ile Immortoru çıktı ve ortalığı dağıttı. 12/1/9 gibi mükemmel bi performansla oynayan Immortoru, takımını galibiyete taşıdı. İlk maça göre dengeli başlayan maçta üstünlük yavaş yavaş Dark Passage tarafına kaydı. Yapılan savaşlardan sürekli daha avantajlı çıkan Dark Passage bu avantajını objektife çevirmeyi başardı ve altın farkını yavaş yavaş açtı. 30 dakika süren maçta sonu belirleyen yine Baron güçlendirmesi oldu. Baron’u aldıktan sonra oyunu rakip üsse yıkan Dark Passage, güçlendirmeyi farklı koridorlara yayarak oyunu üst ve orta koridorlardan bitirmeyi başardı.

Yasuo vs Riven Rap Savaşının Galibi Kim?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!