Gintama Live Action’dan İlk Fragman

 

Daha önce Gintama’nın çıkacak live action (gerçek insanların oyunculuğunu yaptığı) filminden ve oyuncu kadrosundan buradan ulaşabileceğiniz yazımda bahsetmiştim. UVERworld adlı grubun müziklerini (soundtrack) üstlendiği filmin, çok geçmeden ilk fragmanını da yayınlandı. Warner Bros. Picture fragman yayınlamakta hiç gecikmiyor. Fullmetal Alchemist live actio’nın da fragmanları da bizi çok bekletmemişti. Warner Bros. Picture bu ara baya hızlı çalışıyor gibi. Filmin 14 Temmuz’da Japonya’da vizyona gireceğini de ufak bir not olarak ekleyelim. Umuyoruz ki bizim ülkemizde de vizyona girebilir.

 

    Gintama Live Actiondan İlk Fragman

 

 

Film için bir Instagram hesabı açıldığını da belirtelim. Sadece 2 günde 20 bin takipçi kazanan hesapta, sahne arkası ile ilgili resimler paylaşılmaya başlandı bile. Gintama live action film hesabına  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tabi ki filmin Warner Bros. Picture adı altında sitesi de mevcut, ona da buradan bakabilirsiniz.

 

İşte Gintama Live Action Filminin İlk Fragmanı

 

https://www.youtube.com/watch?v=zJKrnJVEhQg

 

Fragman Gintoki ve Shinpachi’nin karşılaşmasıyla başlıyor. Sonrasında ise kısa kısa komedi, dram ve aksiyon sahnelerinden kesitler var. Gintama’nın komedi ve aksiyon alanındaki başarısını filmde de göreceğiz gibi.

 

Hikayeyi anlatan ses size çok tanıdık geldi değil mi? Haklısınız, bizim Madao. Hikaye anlatımını Madao’nun seslendirmeni  Fumihiko Tachiki üstlenmiş.

 

0.15’teki konuşma

Kagura: Gin-chan nerede?

Shinpachi: Gelecek. Hemen gelir.

 

0.28’teki konuşma

Ossan: Aah! Bu acı ilgimi çekiyor.

 

ROMANTİK ANİME LİSTESİ

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.