Heroes Of The Storm’dan Hero Bundle Yağmuru !!!

Son Güncelleme Tarihi:

Blizzard, Heroes of the Storm’dan 20 karakteri bedavaya veriyor.

 

Heroes of the Stormdan oyuncuları sevindiren süpriz. Heroes of the Storm’a yeni gelen 2.0 yamasının ardından artık oyun oyunculara 4 adet “mega-bundle” sunuyor. Bunlar Assasin, Flex, Support&Specialist ve Tank&Bruiser. Oyuna girdiğinizde bu 4 bundledan birini seçebilecek kadar “gem” size verilmiş olacak ve seçtiğiniz kategorideki 20 adet şampiyona ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Diğer şampiyonları ise oyun içi para ile almaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bu bundle sayesinde oyundaki karakterlerin yaklaşık %30’una da sahip olmuş oluyorsunuz.

 

GELİN BUNDLE’LARA KISACA GÖZ ATALIM

  • ASSASSIN MEGA BUNDLE, Gittikleri her yere yıkımı götüren karakterlere yoğunlaşmış durumda. Rakiplerine arka sıralardan ölüm yağdırmak için özel tasarlanmış olan karakterleri içeriyor.
  • FLEX MEGA BUNDLE, Adından da anlaşıldığı üzere dengeli kurulmuş bir bundle. Ben her cephede savaşmak istiyorum diyen oyuncular için yapılmış olan karma bir paket.
  • SUPPORT&SPECIALIST MEGA BUNDLE, Takım arkadaşlarının her dakika yardımına koşan oyuncular için tasarlanmış. İçerisinde destek tipi karakterler barındırıyor.
  • TANK&BRUISER MEGA BUNDLE Savaştan korkmayan karakterleri içeriyor. Bu karakterler takımı saldırı altındayken korkusuzca öne çıkarak düşman saldırı hattını yarmak üzere tasarlanmışlar.

 

Bu paketler hakkında daha detaylı bilgilere Heroes of the Storm‘un sitesinden ulaşabilirsiniz. 

 

İŞTE HEROES OF THE STORM’UN 2.0 YAMASI HAKKINDA HER ŞEY;

 

Eğer hangi Bundle’ı alacağınıza karar veremiyorsanız Blizzard sizin için küçük bir test hazırlamış. Bu testi doldurarak size uygun olan “Mega-Bundle”a karar verebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!